Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ВИКЛАДАЧІВ ШКОЛИ «МЕЛОДІЇ ВЕСНИ», ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 73-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ЄВРОПІ

img_3811

8 травня 2018р. в актовій залі Вінницької дитячої школи мистецтв відбувся творчий звіт викладачів «Мелодії весни», присвячений  Дню пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Викладачі та учні відділення образотворчого мистецтва відкрили виставку найкращих робіт з живопису, графіки.

У святково прибраній залі зібралися запрошені гості, батьки, учні згадати тих, хто пройшов крізь пекло війни, кому вдалося вижити, хто з думкою про своїх дітей, дружин та матерів поліг у бою.

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року. Але на жаль і сьогодні ми живемо у неспокійний для нас час. Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах.                                                                                                                                               Директор дитячої школи мистецтв, заслужений працівник культури України Ярослав Зінько привітав всіх з Днем пам’яті та примирення і 73-ою річницею Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війни, побажав всім миру, щастя, любові, добробуту, процвітання.

Ми пам’ятаємо і ніколи не забудемо тих, хто віддав життя на бойових фронтах, боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу і хто самовіддано боронив свободу нашої країни.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни і тих, хто не дожив до сьогоднішнього дня.

Концерт  розпочався урочистим виступом народного оркестру народних інструментів викладачів «Український сувенір» під керівництвом заслуженого працівника культури України Ярослава Зінька п’єсою М.Товпеко «Потанцюєм», В.Дербенко «Карнавал» та піснею Л. Захлевного «Історія одного кохання» у виконанні  солістки оркестру Ольги Мартиновської.

У концертній програмі звучали музичні, інструментальні та хореографічні номери у виконанні викладачів школи:  інструментального ансамблю у складі Ігоря Любомського, Ганни Клименко, Марії Колісник, Катерини Горбатюк та Євгена Павлишена –  «Фантазія на теми Великої Вітчизняної війни»; камерного ансамблю (кер.Наталія Низькоклон) – Ю.Павлюченко «Зоре моя, вечірняя»;  гри на бандурі Катерини Савельєвої та Наталії Гонтковської –М.Стецюк «Ой, у полі криниченька»; фортепіанного дуету у складі Наталії Писарук та Тетяни Мельник – М.Шмітц «Регтайм»; дуету у складі Світлани Андрущук , Уляни Ніколайчук (скрипка), концертмейстера Оксани Димовської (фортепіано) – Е.Брилін «Подільська сюїта»; гри на кларнеті Артема Кондратьєва – Ron Goodyin «Miss Marple Theme»; дуету у складі Олени Савчук (флейта) та Ігоря Любомського  (гітара) – В.Єрзунов «Круїз»; Світлани Андрущук (скрипка), концертмейстера Надії Оліфірович (фортепіано) –  Е.Елгар «Салют Д’ Амур»;  викладачів відділення хорографії – хореографічна композиція «Залицяння»; солістки Ольги Мартиновської – Джон Беmmіс «When You Tell Me» ; тріо у складі Василя Свердела (сопілка), Світлани Андрущук (скрипка)  та Євгенія Павлишена (гітара)  – Джеймс Хорнер «Шотландські наспіви», «Ірландські народні мотиви»; солістки  Ірини Гущиної  – Консуело Веласкес «Besame Mucho» ; Віктора Паплінського (ксилофон) – Р.Зорцо «Самба пікколо»; вокального ансамблю викладачів «Чарівниця»-  О.Семенов «Кохати час»; диксиленда «Гармонія»(керівник Ярослав Зінько) –  Я.Зінько «Експромт», Карело-фінська полька (музика народна), Improviso Dix (музика традиційна).

Бурхливими оплесками глядачі зустрічали кожен виступ , слова вдячності лунали на адресу викладачів та побажання школі творчих успіхів та обдарованих вихованців.

Історична пам’ять не згасне в людських серцях, а буде передаватися  із покоління в покоління.  Нехай завжди буде мир у світі, нехай ніколи не проливається людська кров.

Комментарии к записи ТВОРЧИЙ ЗВІТ ВИКЛАДАЧІВ ШКОЛИ «МЕЛОДІЇ ВЕСНИ», ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 73-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ЄВРОПІ отключены