Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Благодійний концерт ”Славімо тебе, Україно!”

27 лютого 2015 р. в актовій залі Вінницької дитячої школи мистецтв відбувся благодійний концерт «Славімо тебе, Україно!» в рамках фестивалю-форуму  «Барви музики ХХ сторіччя. Авангард. Класика. Джаз» на підтримку бійців у зоні АТО.

У вітальному слові директор школи Зінько Ярослав Віталійович зазначив:«Сьогодні, коли відбуваються бойові дії на Донбасі, вся Україна намагається підтримати наших бійців, що боронять кордони рідної держави і кожен, хто не байдужий до долі держави, хоче зробити свій посильний внесок в перемогу не лише словом, а й ділом і будь-яка допомога нашим воїнам сьогодні дуже важлива. Мужність, відвага, самовідданість наших бійців викликають почуття гордості і вселяють надію, що і на нашу землю прийде довгоочікуваний мир, що всі повернуться живими і з перемогою.

Кошти, зібрані під час концерту та виставки-продажу робіт декоративно-прикладного мистецтва, будуть спрямовані до благодійного фонду «Подільська громада»  на допомогу  Вінницьким воїнам у зоні АТО».

На початку концерту присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять  героям Небесній Сотні і загиблим у зоні АТО. Концерт  розпочав  виступом оркестру народних інструментів з музичними композиціями М.Скорика «Мелодія», Є.Ботярова «Прогулянка» (кер.Заслужений працівник культури України Анатолій Ряполов).  В концертній програмі звучали музичні номери у виконанні ансамблю гітаристів (кер.Ігор Любомський); ансамблю акордеоністів-баяністів (кер.Світлана Озерова та Тетяна Бальшанек); інструментального ансамблю у складі Зоряни Гнатчук, Дениса Яцини, Бориса Ісакова, Євгена Павлишена; ансамблю домристів (кер.Тетяна Смірнова); ансамблю бандуристів (кер.Катерина Савельєва);  хору старших класів та вокального ансамблю старших класів «Мрія» (кер.Тетяна Дубецька);  фортепіанного дуету у складі Марії Кошельник та Дарини Стукан (викл.Світлана Лещук, Оксана Димовська); солістів Євгенії Яборко, Ірини Багрій (викл.Ольга Мартиновська), Костянтина Швачича (викл.Тетяна Дубецька), Аліни Яворської (викл.Ірина Гущина); баяніста Романа Мазурця  (викл.Олена Рибачок); вірші у виконанні Дмитра Криницького; хореографічні композиції «Жабка», «Місячні метелики», «Тобі Україно!» у виконанні  Зразкового ансамблю танцю  «Подоляночка»  (кер.Віктор Марценюк, викл.Ірина Марценюк , Ірина Дудоладова).

Завершився концерт патріотичною хореографічною композицією «Тобі Україно!». Глядачі бурхливими оваціями сприймали кожен виступ та зі сльозами на очах   дякували за гарний  концерт.

Комментарии к записи Благодійний концерт ”Славімо тебе, Україно!” отключены