Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

img_6829

Щорічно в квітні місяці  у Вінницькій дитячій школі мистецтв проводяться «Дні відкритих дверей» для загальноосвітніх шкіл міста.

Метою заходу є співпраця дитячої школи мистецтв з загальноосвітніми школами міста по духовному розвитку підростаючого покоління, ознайомлення з різноманітними напрямками діяльності школи та зацікавлення навчанням у школі.

23 та 24 квітня 2019р. до школи завітали учні молодших класів ЗОШ № 9,13,12, 20,30. Для дітей організували екскурсію по школі,  ознайомили з музичними інструментами, а учні відділення образотворчого мистецтва в актовій залі школи представили свої роботи з живопису, прикладного мистецтва, графіки.

Зі словами привітання до присутніх звернувся директор школи, заслужений працівник культури України Ярослав Віталійович Зінько, розповів про головні напрямки роботи школи, участь учнів у  конкурсах, фестивалях та різноманітних заходах міста та запросив всіх присутніх до навчання в нашій школі.

Завідувачка відділенням теоретичних дисциплін Інна Соколовська та викладач теоретичних дисциплін Наталія Музика провела з учнями цікаву розважальну програму, захоплюючі бесіди про музику, спів, образотворче мистецтво, хореографію, а учні школи продемонстрували своє вміння співати, грати на музичних інструментах, танцювати.

Під час концертної програми,  маленькі глядачі з захопленням слухали фортепіанний дует у складі Вікторії Котельницької та Анастасії Скорченко (викл.Наталія Писарук, Тетяна Мельник), дует сопілкарів у складі  Катерини Фетісової та Ярослава Дунаєвського (викл.Олена Савчук, конц.Валентина Мисник), струнний квартет у складі Захара Ворона, Соломії Баланюк, Елли Гаязетдінової та Марти Самойлюк (викл.Світлана Андрущук), гру на гітарі  Вікторії Могилевич (викл.Анна Кліменко), на бандурі Єви Чечель (викл.Наталія Гонтковська), Зоряни Гандзій (викл.Катерина Савельєва),  на саксофоні Владислава Плотко, Анни Дмитришеної, на сопілці Олександра Бібера (викл.Артем Кондратьєв, конц. Анастасія Ісакова) , гру на скрипці Олександри Гіломей (викл.Ульяна Прокопович, конц.Вероніка Плотко), на баяні Андрія Мазурця (викл.Олена Рибачок), солістів Ольгу Рябошапку, Марію Федишину, Катерину Бойко, Каріну Журавську (викл.Тетяна Дубецька), Артема Маціборчука (викл.Ірина Гущина), на акордеоні Лідії Максим’як( викл.Ірина Сафронова), на гітарі Катерини Болтянської ( викл.Марія Колісник),  хореографічні композиції у виконанні учнів молодшої групи зразкового ансамблю танцю «Подоляночка» (викл.Тетяна Коваль) та учнів 3 класу(викл.Ірина Дудоладова) та інш.

Діти отримали масу позитивних емоцій, щедро нагороджували кожний виступ учнів оплесками, а викладачі загальноосвітніх шкіл висловили подяку за запрошення та цікавий концерт.

Двері нашої  школи завжди відкриті для талановитих та старанних дітей, які мріють навчатися творити і досягати вершин виконавської майстерності в нашій школі.

Ласкаво просимо!

Комментарии к записи ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ отключены