Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

КОНЦЕРТ ,,НА ХВИЛЯХ ПАМ’ЯТІ,,, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 74-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ЄВРОПІ

img_7133                                                                                                                                                              

8-9 травня Україна відмічає День пам’яті і примирення та 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна.  У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.

Минають роки, відлітають у вічность… Але не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших.

                     «Ніхто не забутий, і ніщо не забуте!»

    7 травня 2019 р. в актовій залі школі відбувся концерт «На хвилях пам’яті», присвячений Дню пам’яті та примирення і 74-річниці Перемоги над нацизмом у Європі і розпочався з виступу народного аматорського оркестру народних інструментів «Український сувенір», під керівництвом заслуженого працівника культури України Ярослава Зінька, піснею Л.Захлевного на слова Я.Ясеня  «Історія одного кохання» у виконанні солістки Ольги Мартиновської .

         В актовій залі школи зібралися  запрошені,  батьки, викладачі, учні.  

          До присутніх звернувся директор школ Ярослав Зінько, який висловив слова подяки людям, завдяки яким ми зараз живемо в незалежній державі під назвою Україна, побажав їм  міцного здоров’я, довголіття та душевного спокою.       

       Хвилиною мовчання присутні  вшанували всіх тих, кого в нас відібрала та далека Друга світова… та війна, яка зараз триває на сході нашої країни.

     Далі концертну програму  продовжив народний аматорський оркестр народних інструментів «Український сувенір» музичною композицією Г.Свірідова «Вальс», також   свою майстерність гостям дарували юні співаки  Веніамін Сауляк «Я хочу миру на землі», Анна Голосай «Радуйся, земле моя», Дарина Данилюк «Україна» ( викл.Тетяна Дубецька); Андрій Лабенко «Я маленький козак», Ангеліна Гладушко «Отмените войну», Дарина Кривошея «Еверест»

( викл.Ольга Мартиновська); Анна Нєфєдєва «Чорнобривці», Марія Гнатюк «Небо знає», Дарина Кравчук «Я зичу вам щастя» ( викл.Ірина Гущина); ансамбль бандуристів «Барви рідної землі», «Україно моя, Україно» (кер.Наталія Гонтковська), учні 4-го класу хореографічного відділення «Матроський танець» (викл.Олександра Садовська).

Завершився концерт хореографічною композицією «Ми з України» у виконанні  зразкового ансамблю народного танцю «Подоляночка»  (кер.Тетяна Косичук).

        Нестримно спливає час. Все далі йдуть в історію грізні роки Другої світової війни. Але у ці пам’ятні травневі дні вкриваються квітами і величезні пам’ятники і скромні обеліски, нагадуючи кожному про ціну,  яку довелося заплатити за перемогу.

Нехай завжди буде мир у світі, нехай ніколи не проливається людська кров.

       

Комментарии к записи КОНЦЕРТ ,,НА ХВИЛЯХ ПАМ’ЯТІ,,, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 74-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ЄВРОПІ отключены