Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Літературно-мистецьке свято ”Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття”

            Є дні, що минають непомітно і зникають без сліду. Нічого не залишають по собі, нічого не знаменують собою. Але є день, що ніколи не минає, що завжди з нами. Бо він увібрав у себе безсмертне дихання душі. Бо він такий великий і незбагненний, як життєдайний дощ, як весняний вітер, як щедре сонце. Україна у долі своїй має такий день – 9 березня.  День який явив світові  Т.Г.Шевченка – невмирущого генія слова, воістину народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу.

           З цієї нагоди 4 березня 2014р.у святково прикрашеній залі гостей свята зустрічали  учасники концерту в яскравому українському вбрані.  Святкове дійство гармонійно доповнювала тематична виставка учнів відділення образотворчого мистецтва.

          Глядачі із захопленням слухали  вірші Т.Г.Шевченка, які декламували  Марія  Моісеєнко та Дмитро Криницький,  виступи ансамблів бандуристів , домристів , струнно-смичкових інструментів , вокального ансамблю старших класів «Мрія». Прозвучали пісні на слова Т.Г. Шевченка та українських поетів  у виконанні вокалістів  Катерини Коваленко, Ольги Клітинської, Анни Білокінь та  Марії Петровської . Чудові українські мелодії прозвучали у виконані Марії Голубенко (фортепіано),  Олександра  Врублевського (саксофон). Завершилось свято хореографічною композицією «Ми з України!» у виконанні Зразкового ансамблю танцю «Подоляночка» (кер.Марценюк В.П.).

          Перед присутніми виступив директор школи, який наголосив усім присутнім «нехай святе Шевченкове ім’я об’єднає усіх українців незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього нашої України!».

Комментарии к записи Літературно-мистецьке свято ”Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття” отключены