Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Мистецький проект з нагоди відзначення 154-ї річниці від дня народження М.М.Коцюбинського «Славетний син Подільської землі»

img_4753

Кожного року 17 вересня у  Вінницькому літературно-меморіальному музеї М.М.Коцюбинського урочисто вшановується пам’ять нашого земляка, видатного українського письменника Михайла Коцюбинського.

Вже стало доброю багаторічною традицією участь колективу літературно-меморіального музею М.М.Коцюбинського та Вінницької дитячої школи мистецтв в даних заходах.

Талант митця – всенародне надбання. Його покликання – дарувати людям скарби своєї душі.

В урочистостях з нагоди відзначення 154-ї річниці від дня народження неперевершеного майстра художнього слова, нашого славного земляка і Сонцелюба, взяли участь представники обласної та міської влади, представники літературних, громадських об’єднань, учнівська, студентська молодь та  творчі колективи м. Вінниця.

На святі звучали твори М.Коцюбинського у виконанні молодих поетів та музикантів.

Учні нашої школи є активними учасниками даних заходів. В цьому році своєю виконавською майстерністю з присутніми поділились учні класу сольного співу Веніамін Сауляк «Барви рідної землі», Дар’я Кравчук «Омріяна земля»,  дівочий склад зразкового ансамблю танцю «Подоляночка» виконали хореографічну композицію «На Івана на Купала», а учні 6-го класу відділення хореографії «Дубо-танець». Викладачі відділення образотворчого мистецтва познайомили присутніх з унікальним мистецтвом витинанки і провели майстер-клас по її виготовленню.

В рамках урочистого дійства відбулося нагородження переможців щорічної Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського, яку вручили депутат Вінницької обласної ради, голова комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту та туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко та начальник управління культури і мистецтва Вінницької області державної адміністрації Станіслав Городинський.

            Михайло Коцюбинський залишив по собі величезну творчу спадщину та здійснив неоціненний внесок у розвиток української літератури. І сьогоднішнє свято,  є тому підтвердженням. Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Михайла Коцюбинського .

Хай не заростає стежка до хати письменника, а його літературна спадщина пахучим цвітом буяє ще не одне століття та надихає нас на добрі справи.

 

Комментарии к записи Мистецький проект з нагоди відзначення 154-ї річниці від дня народження М.М.Коцюбинського «Славетний син Подільської землі» отключены