Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Музично-театралізована вистава ”Новорічний калейдоскоп”

18 грудня 2014р. в актовій залі Вінницької дитячої школи мистецтв відбулась музично-театралізована вистава «Новорічний калейдоскоп» з нагоди Дня Святого Миколая та Новорічних свят для учнів молодших класів ЗОШ м.Вінниці та 25 грудня 2014р. для учнів дитячої школи мистецтв.

«Новорічний калейдоскоп»  – це дійство вже традиційне для школи, яке проводиться багато років поспіль і має на меті налагодження зв’язків між школою мистецтв та загальноосвітніми школами. Музично-театралізована вистава «Новорічний калейдоскоп» має не лише розважальне, а розвиваюче та пізнавальне значення, тому сценарій який розробляється у школі кожний рік змінюється.

Викладачами та учнями  святково прикрашена вся школа, актова зала, ялинка, підготовлена новорічна виставка дитячих робіт з живопису, прикладного мистецтва відділенням  ОТМ.

У казковому дійстві дітей та дорослих вітали Дід Мороз, Снігуронька, Старий та Новий Рік, Зима, Весна, Літо, Осінь та інші казкові герої, які подарували святковий настрій усім присутнім. Діти мали можливість прослухати пісні у виконанні солістів-вокалістів, дитячого хору,  виконавців гри на акордеоні, фортепіано, домрі, ансамблю струнно-смичкових інструментів та  побачити танцювальні номери Зразкового ансамблю тпнцю «Подоляночка» та ін.

Всі присутні отримали задоволення та масу передноворічних вражень.

Комментарии к записи Музично-театралізована вистава ”Новорічний калейдоскоп” отключены