Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

МУЗИЧНО-ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ ДІЙСТВО «НОВОРІЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»

img_6984

27 грудня 2016р. в актовій залі Вінницької дитячої школи мистецтв  відбулося музично-театралізоване дійство «Новорічний калейдоскоп». Вихованці та колектив школи заздалегідь готувались до Новорічних свят. Це дійство вже традиційне для школи , програма розважальна, розвиваюча та пізнавальна. Підготовка до нього дає можливість учням професійно вдосконалюватися, розвивати естетичний смак.

Вся школа святково прикрашена гірляндами, шарами, сніжинками, підготовлена новорічна виставка дитячих робіт з живопису, прикладного мистецтва, а в актовій залі найбільша ялинка, де проводилося найголовніше дійство – «Новорічний калейдоскоп».

На дійство  запрошені всі учні та їхні родини, вчителі та вихованці інших шкіл.

У казковому дійстві дітей та дорослих вітали  Дід Мороз, Снігуронька,  Новий Рік, а також казкові герої Паж, Пеппі  Довгапанчоха, Шапокляк та інші, виступи яких подарували усім присутнім хороший настрій, позитивні емоції.
Все святкове дійство було насичене різноманітними концертними композиціями. Звучали найкращі  вокальні, інструментальні, танцювальні номери Зразкового ансамблю танцю «Подоляночка» та ін.

Зі словами привітання  до дітей, батьків, гостей звернувся директор школи, заслужений працівник культури України Ярослав Зінько, привітав всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим,  побажав всім міцного здоров’я, творчої наснаги, нових здобутків .

Дітям надовго запам’ятається свято і залишить масу передноворічних вражень та гарний настрій на всі канікули.

Комментарии к записи МУЗИЧНО-ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ ДІЙСТВО «НОВОРІЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП» отключены