Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

МУЗИЧНО-ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ ДІЙСТВО «ПОСВЯЧЕННЯ У ПЕРШОКЛАСНИКИ»


3 грудня 2016 року в актовій залі Вінницької дитячої школи мистецтв відбулось свято «Посвячення у першокласники», яке вже стало доброю, багаторічною традицією.

Цього навчального року до шкільної родини приєдналися 202 першокласника.

У святково прикрашеній залі, яскрава виставка творчих робіт учнів образотворчого мистецтва.

Під звуки музики  ведуча свята Тетяна Дубецька  привітала всіх зі святом і  запросила першокласників зайняти почесні місця в залі.

Традиційно викладачі школи  розробили цікавий ігровий, казковий, музичний сценарій, щоб заохотити дітей і надихнути їх на нові здобутки. Головними героями якого були Король Країни мистецтв, Добра Фея, Талант, Весела Нотка, Чарівний Пензлик, Тендітна Балерина. Вони хотіли влаштувати свято для першокласників, аж раптом з’явилися Лінь із Товстунчиком, фальшивою Ноткою та Ляпкою, які намагалися все зіпсувати, переконуючи присутніх, що діти ледачі і у мистецтві нічого не розуміють, бо люблять тільки  гратися і їсти цукерки. Щоб прогнати Лінь і допомогти Феї організувати свято, першокласники  показати всім, що вони вміють гарно співати, танцювати, грати на інструментах і малювати. Коли Лінь побачила все те – злякалася й утекла…

Усі діти та їх батьки захоплено спостерігали за справжнім дійством, що відбувалося на сцені, адже потрапивши у веселковий світ знань учні не тільки зустрілися з казковими героями, але й  грали в цікаві ігри на уважність.

На святі були представлені найкращі інструментальні, вокальні, хореографічні номери у виконанні першокласників . Присутні мали змогу насолоджуватись хором 1 класів «Промінчики» (кер. Ірина Гущина), ансамблем бандуристів (кер.Наталія Гонтковська), ансамблем ударних інструментів (кер.Олександр Боровський), грою на фортепіано Аліни Кравчук «Дощик» (викл.Наталія Писарук), вокальним номером Артема Мокринського «Чарівник-недоучка» (викл.Ольга Мартиновська), побачити хореографічну композицію учнів 1 класу «Веселі домісольки»  (викл.Ірина Дудоладова).

          Бурхливими оплесками глядачі зустрічали кожен виступ юних виконавців.

Відповідно сценарію на сцену запросили  Короля Країни мистецтв (директора школи, Заслуженого працівника культури України  Ярослава Зінька ), який побажав всім дітям  вчитися старанно та наполегливо, достойно продовжувати традиції школи, досягти успішних результатів за роки навчання, а  батькам та вчителям наснаги, розуміння.

Наприкінці свята першокласники прийняли клятву, в якій обіцяють добре навчатися, поводитися, радувати вчителів, батьків своїми успіхами. Король та Фея  вручили кожному символічний значок – логотип школи та текст клятви:

                                              Клятва першокласника

Вчителям, бабусям, мамам                                 Будем вчитись залюбки-

В урочистий свята день                                      Ми не вміємо лінитись.

Бути справжніми митцями                                   Всі ми станемо стрункими,

Ми обіцянку даєм.                                               Намалюємо картини,

Хай цвіте мистецтв країна!                                  Навчимося гарно грати

Ми кохаємо її!                                                     І на сцені танцювати.

Будем вчитись на відмінно                                  Поклянемося все вчити,

Тренуватись цілі дні.                                           На уроки всі ходити,

Не примусять нас батьки                                     Недоїсти, недоспати,

Фільми, мультики дивитись.                                Щоб артистами всім стати.

 

Свято закінчилося, а попереду довгі і зовсім нелегкі кроки до пізнання Світу Мистецтва, де добрими і надійними супутниками дітям стануть вчителі і батьки.

 

Комментарии к записи МУЗИЧНО-ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ ДІЙСТВО «ПОСВЯЧЕННЯ У ПЕРШОКЛАСНИКИ» отключены