Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Музично-театралізоване дійство «Посвячення у першокласники» 2013рік

7 грудня у Вінницькій дитячій школі мистецтв відбулося традиційне музично-театралізоване дійство «Посвячення у першокласники».

У переповненій залі, на балконі  зібрались учні, батьки, бабусі, дідусі, запрошені представники засобів масової інформації, які прийшли розділити хвилювання і радість з учнями – першокласниками.

Розпочалося дійство з привітання ведучої Людмили Нікітчук, яка щиро привітала всіх присутніх з чудовим святом і під звуки фанфар та оплески глядачів запросила винуватців свята – першокласників зайняти почесні місця в залі.

На святі звучали найкращі інструментальні, хореографічні, вокальні твори у виконанні учнів перших класів. Бурхливими оплесками глядачі зустрічали кожен виступ учнів.

За участю казкових героїв Короля, доброї Феї, Таланту, Веселої Нотки, Чарівного Пензлика, Тендітної Балерини ,Ліні, Фальшивої Ноти та Клякси по сценарію дійства відбувалися ігрові моменти з учнями, глядачами із залу.

З привітальним словом до першокласників звернувся директор школи Зінько Ярослав Віталійович ( персонаж казкового дійства Король), який висловив надію, що влившись в прекрасну творчу сім’ю школи, діти будуть примножувати славні традиції школи і прославляти своїми успіхами школу, рідне місто та Україну.

Після прийняття клятви першокласника  Король та Фея кожному вручили пам’ятний символічний значок –логотип школи та текст клятви (див.дод).

Піднесений настрій та слова вдячності за чудовий захід отримали від батьків та гостей учасники театралізованого дійства.

 

Клятва першокласника

 

Вчителям, бабусям, мамам

В урочистий свята день

Бути справжніми митцями

Ми обіцянку даєм.

Хай цвіте мистецтв країна!

Ми кохаємо її!

Будем вчитись на відмінно

Тренуватись цілі дні.

Не примусять нас батьки

Фільми, мультики дивитись.

Будем вчитись залюбки –

Ми не вміємо лінитись.

Всі ми станемо стрункими,

Намалюємо картини,

Навчимося гарно грати

І на сцені танцювати.

Поклянемося все вчити,

На уроки всі ходити,

Недоїсти, недоспати,

Щоб артистами всім стати.

Комментарии к записи Музично-театралізоване дійство «Посвячення у першокласники» 2013рік отключены