Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

МУЗИЧНО-ТЕАТРАЛіЗОВАНЕ ДІЙСТВО ,,ПОСВЯЧЕННЯ У ПЕРШОКЛАСНИКИ,,

img_8030

7 грудня 2019 року у актовій залі Вінницької дитячій школі мистецтв відбулось свято «Посвячення у першокласники», яке вже стало доброю, багаторічною традицією, коли  в цей день збираються першокласники, учні школи, батьки, вчителі. Це свято надзвичайно світле та радісне тому, що на зміну учням випускникам прийшли нові юні музиканти, співаки, художники та хореографи. Цього року школа мистецтв прийняла в свою сім’ю 140 першокласників.

Викладачі школи та їх вихованці  підготували для  всіх цікаву подорож у казкову країну мистецтв.

Все було надзвичайним від сценарію – до казкових героїв. Головними героями дійства були Король Країни мистецтв (директор школи) , Добра Фея, Талант, Весела Нотка. Чарівний Пензлик, Тендітна Балерина, які хотіли влаштувати свято для першокласників, аж раптом з’явилися Лінь із Товстунчиком, фальшивою Ноткою  та Ляпкою, які намагалися все зіпсувати, переконуючи всіх, що діти ледачі і у мистецтві нічого не розуміють. Але щоб прогнати Лінь і допомогти Феї першокласники показали всім,  що вони вміють гарно грати на інструментах, співати, танцювати, малювати. Лінь побачила все те – злякалася й утекла.

На святі були представлені найкращі вокальні, інструментальні, хореографічні номери  у виконанні : ансамблю бандуристів молодших класів «Краплинки»-  «Цьом-цьом» (викл.Наталія Гонтковська),  Максима Канського «Дзвіночки дзвенять» гра на фортепіано ( викл.Валентина Нікітіна) , квартету  учнів 1 класу у складі Олександри Тарковської, Кіри Кухар, Вероніки Швець, Інни Кудименко «Павук та мухи» (викл.Валентина Савчук, Уляна Ніколайчук, конц.Вероніка Плотко),  хору  молодших класів «Промінчик» «Добрий день» (викл.Ірина Гущина) та  хореографічною  композицією «Весела пригода» у виконаннні учнів 1 класу (викл.Ірина Дудоладова).

На сцену запросили Короля Країни мистецтв-  директора школи, заслужерого працівника культури України Ярослава Зінька, який  зі щирими словами звернувся до першокласників : « Учіться любі діти, старанно та наполегливо, пам’ятайте, що все в житті починається з малого і все має свій початок і кінець, тільки час не має вороття, тому втрачений час не можна повернути. Пам’ятайте про це щодня і старанно працюйте, вчіться, переборюйте труднощі, бо це дуже важливо. Бажаю, щоб цей рік був для всіх нас врожайним на успіхи, на нові досягнення і перемоги, на добро, на щастя. Хочеться вірити, що він даруватиме тільки хороші оцінки за вашу сумлінну працю, роститиме вас справжніми людьми, патріотами, громадянами своєї Батьківщини, ім’я якої – Україна.

Наприкінці свята першокласники прийняли клятву, в якій обіцяли добре навчатися, поводитися. Король і Фея вручили кожному першокласники символічний знак  – логотип школи та текст клятви.

Сподіваємось, що сьогоднішні першокласники, які пройшли церемонію посвяти, будуть гідно продовжувати традиції школи та підтримувати її високий рівень.

Комментарии к записи МУЗИЧНО-ТЕАТРАЛіЗОВАНЕ ДІЙСТВО ,,ПОСВЯЧЕННЯ У ПЕРШОКЛАСНИКИ,, отключены