Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Музично-театралізоване дійство ”Посвячення у першокласники”

Вже стало доброю традицією проводити свято «Посвячення у першокласники» в Вінницькій дитячій школі мистецтв. Ось і цього року, 6 грудня 2014р. відбулось це чудове свято у актовій залі школи. Школа мистецтв прийняла в свою дружню велику сім’ю 150 першокласників.

Святково прикрашена сцена, яскрава виставка творчих робіт учнів образотворчого мистецтва, тепла, дружня атмосфера панувала в залі.

Ведуча свята Нікітчук Людмила Миколаївна  привітала всіх присутніх зі святом і під звуки фанфар запросила першокласників зайняти почесні місця в залі.

З привітанням до першокласників звернувся  директор школи Зінько Ярослав Віталійович: «Учіться, любі діти, старанно та наполегливо. Пам’ятайте, що все в житті починається з малого і все має свій початок і кінець. Тільки час не має вороття, тому втрачений час не можна повернути.  Пам’ятайте про це щодня і старанно працюйте, вчіться, переборюйте труднощі, бо це дуже важливо. Бажаю, щоб цей рік був для всіх нас врожайним на успіхи, на нові досягнення і перемоги, на добро, на щастя.   Хочеться вірити, що він даруватиме тільки хороші оцінки за вашу сумлінну працю, роститиме вас справжніми людьми, патріотами, громадянами своєї Батьківщини, ім’я якої – Україна.»

Присутніх гостей привітали молодші учні школи найкращими інструментальними, хореографічними, вокальними номерами.Викладачі розробили цікавий ігровий, казковий музичний сценарій для дітей, головними героями якого були Король, Добра Фея. Талант, Весела Нотка, Чарівний Пензлик, Тендітна Балерина, Лінь, Фальшива Нотка, Клякса.

Після прийняття клятви першокласника, Король та Фея вручили кожному на згадку пам’ятний символічний значок – логотип школи та текст клятви.

Свято скінчилося, а попереду довгі і зовсім нелегкі кроки до пізнання Світу Мистецтва, де добрими і надійними супутниками дітям стануть викладачі і батьки.

 

Комментарии к записи Музично-театралізоване дійство ”Посвячення у першокласники” отключены