Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Новорічна подорож Діда Мороза та Снігуроньки

   27 грудня 2011р. в актовій залі школи відбувся масовий захід для             учнів молодших класів – музично-театралізована вистава «Новорічна подорож Діда Мороза та Снігуроньки».
Режисер та ведуча вистави Людмила Нікітчук разом з Дідом Морозом та Снігуронькою запропонувала всім присутнім подорож по країнам у різних частинах земної кулі та познайомила з традиціями зустрічі Нового Року.
Силами учнів відділення образотворчого мистецтва був святково прикрашений актовий зал, ялинка, підготовлена виставка картин новорічної тематики та відображення культури, побуту країн до яких «завітали» Дід Мороз та Снігуронька.
Учні музичного та хореографічного відділення підготували інструментальне, вокальне та танцювальне оформлення «Новорічної подорожі». Яскравим доповненням для незабутніх вражень глядачів було використання учасниками концерту національних костюмів країн, які вони представляли.
Пізнавальною та доповнюючою була демонстрація на великому екрані слайдів з національними символами кожної країни, їх визначними пам’ятками.
Захід пройшов цікаво та яскраво. Учні 1-3 класів, їх батьки брали активну участь в театралізованому дійстві та допомагали Діду Морозу та Снігуроньки. Всі присутні отримали задоволення та масу передноворічних вражень.

Комментарии к записи Новорічна подорож Діда Мороза та Снігуроньки отключены