Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

НОВОРІЧНИЙ Х – ФАКТОР

img_8069

З нагоди Дня Святого Миколая та Новорічних свят 19 грудня 2019р. у Вінницькій дитячій школі мистецтв відбулося музично-театралізоване дійство до казки «Новорічний кастинг у казковому королівстві». На свято запросили учнів молодших класів ЗШ  №№ 12.13.

Такі  передноворічні заходи стали  традицією в школі. Глядачі мали можливість зустрітися з улюбленими героями мультфільмів та кінофільмів – це Буратіно,  Ліса Аліса, Кіт Базиліо, Дюймовочка, Гаррі Потер, Аліса з Країни чудес, Малюк та Карлсон, та інш.

Казкові персонажі зібрались на Новорічний кастинг,  щоб продемонструвати свої таланти. Вони співали, танцювали, грали на музичних інструментах, намагалися розважити казкового Короля та його Міністра, створити святковий настрій у казковому королівстві перед Новим роком.        Дійство було доповнено відеорядом з улюблених мультфільмів.

Гості отримали задоволення,  позитивні емоції, святковий настрій. Вистава стала гарним подарунком до свята Святого Миколая .

Захід подарував дітям незабутні враження від зустрічі з улюбленими казковими героям, а  колектив школи отримав подяки від  викладачів ЗШ №12,13 та їх вихованців.

Комментарии к записи НОВОРІЧНИЙ Х – ФАКТОР отключены