Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Переможці Всеукраїнських конкурсів «Об’єднаємося ж, брати мої!» та «Зірковий тріумф»

img_20170520_113942

20 травня 2017р. у місті Канів, на  Чернечій горі відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаємося ж, брати мої!». Це один з найпрестижніших конкурсів дитячої творчості в Україні, який проходить під патронатом Міністерства культури України.

Захід розпочався біля підніжжя пам’ятнику Тарасу Шевченку церемонією покладання квітів та влаштуванням пам’яті Великого Кобзаря.

Його літературна і художня спадщина й сьогодні дивує і надихає на створення неперевершених творів. Про це свідчать чудові дитячі роботи переможців Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаємося ж, брати мої!», які вражають своєю неповторністю, високим рівнем виконавської майстерності, оригінальністю та глибоким змістом та діти через мистецтво мають змогу передати думки та ідеї, за які боровся Великий Кобзар.

Цьогоріч переможцем від Вінницької області у номінації  «Образотворче мистецтво» стала учениця Вінницької дитячої школи мистецтв Бородій Тетяна та викладач Світлана Окуленко.

Заступник Міністра культури України Юрій Рибачук вручив дипломи та цінні подарунки переможцям конкурсу.

У цей же день  у Вінницькому державному педагогічному університеті ім.Михайла Коцюбинського за підтримки Вінницької обласної ради, управління культури та мистецтв Вінницької облдержадміністрації відбувся III Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв  «Зірковий тріумф», який проводиться з метою здійснення культурних, освітньо-видовищних заходів Всеукраїнського рівня, виявлення і підтримки талановитих дітей та молоді у різних видах мистецтва і творчості.

Участь у конкурсі взяли учні хореографічного відділення Вінницької дитячої школи мистецтв  (керівник Тетяна Коваль), які показали високу хореографічну майстерність, продемонструвавши «Іспанський танець». Високопрофесійне журі гідно оцінило виступ колективу, присудивши йому перше місце.

 

Вітаємо викладачів та учнів з перемогою і бажаємо подальших успіхів у творчості.

Комментарии к записи Переможці Всеукраїнських конкурсів «Об’єднаємося ж, брати мої!» та «Зірковий тріумф» отключены