Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА УЧЕНИЦІ ВІННИЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ АННИ ЧУЛАЄВСЬКОЇ «ДИВОСВІТ ДИТИНСТВА»

img_1128

17 квітня 2018р. у виставковій залі Вінницького літературно-меморіального музею М.М.Коцюбинського  відбулося відкриття персональної виставки «Дивосвіт дитинства»   дев’ятирічної художниці Анни Чулаєвської.  Виставка триватиме до 6 травня  2018р.

Аня навчається на відділенні образотворчого мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв, її викладачем є знана в Україні художниця по текстилю Ірина Шостак-Орлова.

Анна Чулаєвська – надзвичайно обдарована особистість.  Ще змалечку проявляла цікавість до олівців та фарб, захопившись, могла малювати зранку до вечора. «Як тільки Аня навчилася говорити, відразу почала просити записати її до художньої школи. Малювання для неї – це політ її душі у невідомі нам чудернацькі та веселі краї», – говорить мама юної художниці.

Аня малює легко і невимушено,  надихаючись оточуючим світом та фантазуючи: вигадує кумедних котів, малює портрети мами і подружок, населяє сучасне місто янголами, трепетно вимальовує тендітну красу квітів. Її не лякає ні маленький ні великий розмір аркуша, їй легко підкоряються олівці, фломастери, акварель, гуаш,  колаж та текстиль. Малюнки Ані по-дорослому майстерні та по-дитячому безпосередні, яскраві, наповнені особливою енергією.

Незважаючи на юний вік, Аня бере участь у різних мистецьких конкурсах та фестивалях, на її рахунку перемоги в обласному конкурсі візуального мистецтва «Різдвяна зірка», у міських конкурсах сатири і гумору «Вінницька гуморина» ім. А.П. Гарматюка, «Малюємо старовинну Вінницю», «Малюємо новорічну Вінницю». Талановита дівчинка не тільки гарно малює, а ще й займається TaeKwon-Do у навчально-спортивному центрі «Сенсей» (тренер Лілія Романенко), де вчиться таким непростим для дитини і таким необхідним в мистецтві речам як дисципліна, терпіння, праця та наполегливість.

До присутніх з вітальними словами звернулись заступник директора дитячої школи мистецтв з навчальної роботи Світлана Лещук, член Національної спілки художників України Галина Чекіна , директор Вінницького літературно-меморіального музею  М.М.Коцюбинського Лариса Кравченко, заслужений  діяч мистецтв України  Федір Панчук, викладач образотворчого мистецтва Ірина Шостак-Орлова,  які  подякували Анні та її наставникам за результативну працю.

Відкриття виставки пройшло у теплій обстановці і  супроводжувалося музичними номерами у виконанні соліста  Веніаміна Сауляка  «Барви рідної землі», ансамблю гітаристів  «Фантазія на теми українських народних пісень»  та грою  на баяні Іллі Климчука  «Віртуоз»..

Сподіваємось, виставка Анни Чулаєвської «Дивосвіт дитинства»  стане для маленької  мисткині  цінним подарунком і доброю нагодою поділитися щедрістю своєї душі і таланту з усіма поціновувачами дитячої творчості.

Комментарии к записи ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА УЧЕНИЦІ ВІННИЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ АННИ ЧУЛАЄВСЬКОЇ «ДИВОСВІТ ДИТИНСТВА» отключены