Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Святковий концерт присвячений 70-річчю визволення Вінниччини від фашистських загарбників

20 березня 2014р. Вінниця буде відзначати 70-річчя з дня визволення міста від фашистських загарбників у 1944р.

            З цієї нагоди 19 березня 2014р. в актовій залі Вінницької дитячої школи мистецтв відбувся святковий концерт, який розпочала ведуча Нікітчук Л.М.: «Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. А ми, молоде покоління, про іхні бойові подвиги, їхнє воєнне життя можемо сьогодні дізнатися тільки з їхніх розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури.
Минають роки, відлітають у вічність. Минуло стільки років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

        Свою майстерність гостям дарували : народний ансамбль народних інструментів «Український сувенір» (кер.заслужений працівник культури України  Ряполов А.М.), скрипалька Світлана Андрущук та солісти Ірина Гущина, Анна Білоконь, Олександра Данилюк, Катерина Коваленко, Костянтин Швачич, дует у складі Катерини Просянюк та Катерини Коваленко, учні 4 класу відділення хореографії (кер.Марценюк І.М.)
В актовій залі школи були представлені дитячі роботи з живопису, графіки, прикладного мистецтва.

         До присутніх звернувся директор школи Зінько Ярослав Віталійович , який висловив слова подяки людям, завдяки яким ми зараз живемо, дихаємо й існуємо в незалежній державі під назвою Україна. Побажав усім присутнім міцного здоров’я, щасливої долі, радості і висловив велику подяку батькам за їх розуміння важливості залучення дітей до прекрасного.

 

 

 

Комментарии к записи Святковий концерт присвячений 70-річчю визволення Вінниччини від фашистських загарбників отключены