Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ ДНЯ МУЗИКИ, ВЕТЕРАНІВ ПРАЦІ ТА ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ

img_7612

1 жовтня в  усьому світі відзначається Міжнародний день музики.
Музика – це мистецтво   особливої емоційної сили. Немає такої людини на Землі, яка б не любила музику.

Приємно усвідомлювати, що в  цей день в усіх куточках світу звучить музика, об’єднуючи всіх, хто має відношення до цього прекрасно виду мистецтва.

Щороку різноманітною  концертною програмою зустрічають це свято в дитячій школі мистецтв.

Зі словами привітання до присутніх звернувся директор школи, Заслужений працівник культури України Ярослав Зінько. Привітав всіх, хто любить музику і присвятив їй своє життя.  Також привітав людей поважного віку, батьків зі святом, побажав їм доброго здоров’я, тепла від рідних, довголіття, висловив подяку за гідне виховання онуків, дітей, активну участь у житті школи. Юним музикантам  побажав великої насолоди від спілкування з багатогранним світом музики, який був і залишиться на всі часи одним з прекрасніших естетичних цінностей людства.

Присутні мали змогу насолоджуватись грою ансамблю молодших класів «Зернятко» (керівник Олена Савчук), виступами солістів – Софії Бойко, Дарини Кравчук, Катерини Білоконь ,Тетяни Олексієнко (фіналістки «Голосу країни.Діти), ансамблем бандуристів (кер.Наталія Гонтковська), грою на баяні  лауреата міського конкурсу Іллі Климчука  (викл.Тетяна Бальшанек) , дуетом   викладачів  у складі Артема Кондратьєва , Антона Панасюка (саксофон), викладачами Генадієм Кудріним(скрипка) та  Катериною Задніпровською (фортепіано),  хореографічними  композиціями у виконанні  учнів 3-го класу  «Маша і ведмідь» (кер.Тетяна Коваль) та  7 -го класу «Дібровчанка» (кер.Олександра Садовська) хореографічного відділення,  зразкового ансамблю танцю «Подоляночка», лауреата міжнародних, всеукраїнських конкурсів  «Ой, на Івана, та й на Купала» (кер.Тетяна Косичук).

Концерт до Міжнародного дня музики подарував усім присутнім приємні емоції та гарний настрій.

Нехай музика продовжує надихати та окриляти всіх, додавати життєвих сил

Комментарии к записи СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ ДНЯ МУЗИКИ, ВЕТЕРАНІВ ПРАЦІ ТА ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ отключены