Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ТЕМАТИЧНА ЗУСТРІЧ «ВІД УСІЄЇ ДУШІ» ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ВЕТЕРАНІВ ПРАЦІ

img_4802

Кожного року перший день жовтня у нашій країні присвячується  людям старшого покоління. В усьому світі   цей день відзначається як Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – це також і день ветерана праці.

Відзначати день людини похилого віку  стало доброю традицією у нашій дитячій школі мистецтв. 3 жовтня 2018р. відбувся тематичний вечір «Від усієї душі» для учнів, викладачів музичного відділення та запрошених.

Розпочалася зустріч з виступу директора школи, заслуженого працівника культури України Ярослава Зінька, який привітав людей похилого віку зі святом, побажав їм доброго  здоров’я, вічної молодості душі, тепла від рідних, довголіття, добра і віри в краще майбутнє,  також висловив подяку за гідне виховання  онуків , активну участь у житті школи.

Для своїх бабусь та дідусів  учні музичного відділення  організували святковий концерт на якому прозвучали найкращі вокальні, музичні номери у виконанні солістів – Катерини Білоконь «Дощик», Карини Жучковської «Ой, ви, хлопці чорнобривці», Вероніки Шампули «Весняночка-паняночка», Марії Чижик «Колискова зорі», гра на флейті Оксани Вовк та на саксофоні Ярослава Чижа «Два кольори», гра на гітарі Анни Кривенко «Літній смуток»,  гра на бандурі Ольги Савчук «Я твій голос, моя Україно», учнівського ансамблю сопілок «Зернятко» – «Український танок».

Присутні з захопленням вітали аплодисментами юних виконавців .

Це – гарна нагода ще раз подякувати, нашим батькам і матерям, старшим друзям і колегам, які передають нам свій життєвий досвід, знання, вміння, мудрість.

Після цього учні приготували солодкий стіл для своїх бабусь та дідусів, де  почули багато цікавого про  життя рідних, вони згадували свою молодість- як працювали, різні випадки зі свого життя – і смішні і не дуже.

Саме їм, людям старшого покоління, ми вдячні за мирне небо, щасливе дитинство і, власне, життя.

Комментарии к записи ТЕМАТИЧНА ЗУСТРІЧ «ВІД УСІЄЇ ДУШІ» ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ВЕТЕРАНІВ ПРАЦІ отключены