Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ТВОРЧИЙ ЗВІТ УЧНІВ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 72-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ЄВРОПІ «І СЛАВА, І ГОРДІСТЬ, І ПАМ’ЯТЬ СВЯТА»

imag1675

4 травня 2017р. в актовій залі Вінницької дитячої школи мистецтв відбувся творчий звіт учнів Вінницької дитячої школи мистецтв  «І слава, і гордість, і пам’ять свята», присвячений Дню пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

На творчому звіті  були присутні гості, батьки, учні. Учні відділення образотворчого мистецтва своїми найкращими роботами з живопису, графіки, прикладного мистецтва прикрасили актову залу школи.

До присутніх з вітальними словами звернувся директор школи, заслужений працівник культури України Ярослав Зінько, який висловив слова подяки людям, завдяки яким ми зараз живемо, дихаємо й існуємо в незалежній державі під назвою Україна.

Минають роки, відлітають у вічність… Але не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших. Сьогодні ми віддаємо пам’ять тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо. Нехай завжди буде мир у світі, нехай ніколи не проливається людська кров.

Запрошені на концерт ветерани війни Балтар Володимир Дмитрович, Рудик Юрій Іванович, Рудик Валентина Гаврилівна,  виступили перед присутніми, поділилися своїми спогадами, а від імені колективу школи отримали  подарунки та квіти на згадку.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, кого в нас відібрала така далека Друга світова війна  та війна, яка зараз триває на сході нашої країни.

Щасливі ми, що народилися і живемо в такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні! Тут жили наші діди й прадіди, тут живуть наші батьки – тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. Нема життя без України, бо Україна – це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна – це мати, яку не вибирають, як і долю, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій  землі.

Концертну програму відкрив оркестр народних інструментів дитячої школи мистецтв  «Український сувенір»  музичною композицією «Синий платочек» (керівник заслужений працівник культури України Ярослав Зінько).

Далі у програмі прозвучали кращі номери учнів та художніх колективів школи: виступ  солістів Дарини Данилюк -« 9 травня»,  Анни Голосай – «Журавочка»  (викл.Тетяна Дубецька),  Аліни Рощук – «Весною яблуні цвітуть», Аліни Яворської «Чому квіти мають очі» (викл.Ірина Гущина); ансамблю домристів – «Солов’ї» ( викл.Тетяна  Смірнова); дуету гітаристів у складі Олександра Коваля та Леоніда Кулика – «Катюша» (викл.Ігор Любомський); інструментального ансамблю «Дебют» – «Вальс» (викл.Тетяна Бальшанек,  Ігор Любомський); дуету бандуристів у складі Анни Малюти, Марії Петровської -«Хай живе надія» (викл.Наталія Гонтковська, Катерина Савельєва); гри на фортепіано Філіппа Шеремета – «Ноктюрн» (викл.Наталія  Писарук);  гри на віолончелі Софії Малиновської – «Пісня без слів» (викл.Наталія Низькоклон); гри на саксофоні Ярослава Чижа – «Випадковий вальс»(викл.Олена Савчук); хореографічні композиції –  «Ми з України», «Гопак» у виконанні зразкового ансамблю танцю «Подоляночка» (кер.Тетяна Косичук та Володимир Зімулькін);  «Чарльстон» у виконанні ансамблю сучасного танцю «Імпульс»; «Матроський танець» у виконанні учнів 2 класу відділення хореографії (кер.Олександра Садовська).

Бурхливими оплесками глядачі зустрічали кожен виступ юних виконавців.

Звітний концерт продемонстрував кропітку працю вихованців та їх наставників.  Слова вдячності лунали на адресу викладачів та побажання школі творчих успіхів та обдарованих вихованців.

Комментарии к записи ТВОРЧИЙ ЗВІТ УЧНІВ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 72-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ЄВРОПІ «І СЛАВА, І ГОРДІСТЬ, І ПАМ’ЯТЬ СВЯТА» отключены