Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Творчий звіт учнів та викладачів дитячої школи мистецтв до Дня пам’яті та примирення і 71- річниці Перемоги над нацизмом у Європі «День пам’яті та надії»

IMG_4302

6 травня 2016р. в актовій залі Вінницької дитячої школи мистецтв відбувся творчий звіт учнів та викладачів дитячої школи мистецтв до Дня пам’яті та примирення і 71- річниці Перемоги над нацизмом у Європі «День пам’яті та надії».

З вітальними словами до присутніх звернувся директор дитячої школи мистецтв, заслужений працівник культури України Ярослав Зінько.

Травень… Це місяць буяння садів, місяць по-літньому теплих ночей і нескінченних солов’їних пісень… А ще це місяць, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша і прийшов довгожданий, вистражданий, оплачений ціною життя мільйонів людей мир.

Минають роки, відлітають у вічність… Але не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто загинув на фронтах Другої Світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо.

Ще рік тому ми не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні –Героям слава!». А тепер ці слова набули нового змісту. Слова «Слава Україні – Героям слава!» перестали бути просто вітанням, це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, а також є засвідченням справжнього патріотичного подвигу.

«Ніхто не забутий, і ніщо не забуте!..»

Творчий звіт – головна подія навчального року, шлях до якого лежить через перемоги на конкурсах різних рівнів, через велику працю, наполегливість.

Педагогічний колектив дитячої школи мистецтв –це досвідчені викладачі. За роки роботи вони виховали не одне покоління юних музикантів, хореографів, художників. Високий рівень педагогічної майстерності підтверджують успіхи їхніх учнів на міських, регіональних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.

Учні відділення образотворчого мистецтва своїми найкращими роботами з живопису, графіки, прикладного мистецтва прикрасили актову залу школи.

На концерт були запрошені ветерани  війни, учасники АТО.

Пам’ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.

Творчий звіт розпочався з виступу  оркестру народних інструментів «Український сувенір» з музичної композиції  Г.Свиридова «Вальс» та  пісні Л.Захлевного на слова М.Ясеня «История одной любви» у виконанні солістки Ольги Мартиновської  – керівник оркестру  заслужений працівник культури України Ярослав Зінько.

До концертної програми творчого звіту увійшли кращі номери учнів та художніх колективів закладу: дитячого вокального ансамблю «Дзвіночок», ансамблю домристів (кер.Тетяна Смирнова), дуету у складі співачок  Марини Тимощук та Юлії Залюбівської, гри на фортепіано Ірини Бутовської (викл.Тетяна Мельник), солістів  Катерини Коваленко (викл.Тетяна Дубецька) , Жанни  ГайченковоЇ( викл.Ірина Гущина), соло на бандурі Марії Петровської (викл.Марина Залізняк), вокального ансамблю старших класів «Мрія» (кер.Тетяна Дубецька), хореографічні композиції «Купальські хороводи» учнів 6-го класу   (викл.Ірина Марценюк), «Подорож у країну сонця» (викл.Тетяна Косичук), хору 1 класів «Промінчик» (кер.Ірина Гущина), баяніста Романа Мазурця (викл.Олена Рибачок), інструментального дуету у складі Олександри Іродової та Леоніда Кулика ( викл.Олена Савчук, Ігор Любомський),  акордеоніста  Артема Клопотуна (викл.Світлана Озерова),  камерного ансамблю викладачів у складі Наталії Рудних, Марії Жук та Уляни Ніколайчук (конц.Оксана Димовська), соло на  гітарі Євгена Хмельовського (викл.Марія Колісник),   ансамблю гітаристів (кер.Ігор Любомський),  зразкового хору молодших класів «Веселка» (кер.Ольга Мартиновська), зразкового хору старших класів «Весна» (кер.Тетяна Дубецька).

Завершився концерт патріотичною  хореографічною композицією «Ми з України» у виконанні лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів Зразкового ансамблю танцю «Подоляночка» (кер.Віктор Марценюк).

Творчий звіт вкотре продемонстрував кропітку працю вихованців та їх наставників,

Без сумніву, творчий звіт вихованців школи вкотре продемонстрував, що школа мистецтв була і залишається невичерпним джерелом творчості, таланту і натхнення.

Глядачі своїми оплесками, відмітили високу якість підготовки виступів учнів школи.

Саме такі концерти відіграють велику роль у патріотичному вихованні дітей, прищеплюють любов до мистецтва музики, любов до прекрасного.

Комментарии к записи Творчий звіт учнів та викладачів дитячої школи мистецтв до Дня пам’яті та примирення і 71- річниці Перемоги над нацизмом у Європі «День пам’яті та надії» отключены