Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Творчий звіт учнів та викладачів школи до 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні ”Перемога, свята Перемога!”

7 травня  2015р. у святково прибраній актовій залі Вінницької дитячої школи мистецтв відбувся творчий звіт учнів та викладачів школи присвячений  70-річчю Перемоги над нацизмом «Перемога, свята Перемога!».

За святковими сценарієм з вітальним словом виступив директор школи Зінько Ярослав Віталійович який сказав, що у цей святковий день ми маємо можливість бачити успіхи найкращих вихованців. Педагогічний            колектив  намагається робити все, щоб  прищепити дітям любов до мистецтва, любов до прекрасного. Протягом навчального року учні школи брали  активну участь  в міських ,  регіональних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.  Школа  виховує нове сучасне покоління музикантів, хореографів, вокалістів, художників які з гідністю і надалі будуть розвивати українське мистецтво. Щиро подякував викладачам, батькам, які допомагають розкривати таланти наших дітей. А від сьогоднішнього концерту, сподівається, що кожен зможе отримати величезну насолоду.

На концерт запрошена ветеран Великої Вітчизняної війни  полковник Твердохлебова Ольга Іванівна, яка виступила перед присутніми, поділилась своїми спогадами про свій бойовий та життєвий шлях: «І цього дня ми згадуємо всіх тих, чиє життя забрала війна, тих  хто поліг у кривавому бою, низько вклоняємося Дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар війни у повоєнні роки та підняли країну з руїн. Нехай завжди буде мир у світі, нехай ніколи  не проливається людська кров».

Пам’ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання, а Ользі Івановні побажали здоров’я, довгих років життя і подякували гарним  букетом квіт.

В програмі концерту, були представлені концертні номери учнів всіх відділень школи, а також виставка робіт учнів відділення образотворчого мистецтва.

Звітний концерт  розпочав  виступ оркестру народних інструментів (кер.Заслужений працівник культури України Анатолій Ряполов) з музичними композиціями  М.Скорик «Мелодія», Блантер-Куліков «В лесу прифронтовом»,  також прозвучали музичні твори у виконанні ансамблів: струнно-смичкових інструментів (кер.Наталія Низькоклон); бандуристів (кер.Катерина Савельєва); домристів (кер.Тетяна Смірнова); гітаристів (викл. Ігор Любомський);  інструментального ансамблю  у складі Юліі Бондар, Олександра Врублевського та викладача  Дениса Яцини;  квартету домристів (викл.Тетяна Смірнова); дуету баяністів у складі Романа Мазурця та Ігоря Кучерука (викл.Олена Рибачок); хору молодших класів (кер.Ольга Мартиновська); хору старших класів (викл.Тетяна Дубецька);  солістів Марії Голубенко, Катерини Коваленко, Анни Білоконь, Олександри Данилюк;  вокального ансамблю «Дзвіночок» та  викл.Ольги Мартиновської;  гра на фортепіано Марії Голубенко (викл.Валентина Мисник); дуету  Юлії Кліменко (гітара) та Олени Горбатюк (домра); дуету у складі Олександра Коваля та Леоніда Кулика (гітара); Ярослава Мушинського (ксилофон);  викладача Аретема Кондратьєва (кларнет); хореографічні композиції у виконанні Зразкового ансамблю танцю «Подоляночка» (кер.Віктор Марценюк, викл.Тетяна Косичук, Ірина Марценюк).

Глядачі, своїми оплесками, відмітили високу якість підготовки виступів всіх дітей і слова вдячності лунали на адресу викладачів.

Комментарии к записи Творчий звіт учнів та викладачів школи до 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні ”Перемога, свята Перемога!” отключены