Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Творчий звіт учнів Вінницької дитячої школи мистецтв ”Сузір’я талантів”

       29 квітня 2014р. в актовій залі школи відбувся творчий звіт учнів  «Сузіря талантів» в рамках мистецького фестивалю «І заграє барвами рідна земля». Звіт став підсумком плідної творчої роботи педагогічного та учнівського колективу школи за 2013-2014 н.р. На звітному концерті були присутні батьки, учні, гості , відчувалась атмосфера піднесеного настрою серед присутніх. Учні відділення образотворчого мистецтва  своїми найкращими роботами з живопису, графіки, прикладного мистецтва прикрасили актову залу школи.

      Звітний концерт  розпочав  виступ оркестру народних інструментів (кер.Заслужений працівник культури України Анатолій Ряполов) з музичними композиціями О.І.Білаша «Калина во ржи», Д.Хермана «Xello, Dolli». Глядачі мали змогу насолоджуватися виступами ансамблю струнно-смичкових інструментів (кер.Наталья Низькоклон),  ансамблю домристів (кер.Тетяна Смірнова), хорів перших  класів (кер.Ірина Гущина), молодших класів (Ольга Мартиновська), старших класів (кер.Тетяна Дубецька), ансамблем старших класів «Мрія» (кер.Тетяна Дубецька), ансамблю бандуристів (кер.Катерина Савельєва), ансамблю гітаристів (кер.Ігор Любомський), ансамблю домристів (кер.Тетяна Смірнова), солістів Марії Голубенко, Катерини Коваленко, Костянтина Швачича, Олександри Данилюк, Анни Білоконь, грою на фортепіано Марії Голубенко (викл.Валентина Мисник), дуету  Юлії Кліменко (гітара) та Олени Горбатюк (домра), баяністів  Артура Гунько (викл.Тетяна Нечмоня),  Ігора Кучерука (викл.Олена Рибачок), камерним ансамблем у складі Наталії Рудних, Світлани Андрущук, Ольги Гузинської та Оксани Димовської, хореографічними композиціями «Жабка», «Рижий кот», «Карпатський святковий танець» у виконанні  Зразковим ансамблем танцю  «Подоляночка»  (кер. Віктор Марценюк , Тетяна Косичук,  Ірина Марценюк).

       По закінченню концерту  з відповідним словом виступив директор школи Зінько Ярослав Віталійович : «Школа мистецтв щороку звітує про свої досягнення та перемоги. Діти – це майбутнє будь-якої нації, адже саме з них починається все на світі. Не є таємницею, що найбільше обдарованих дітей в Україні. Українські діти неодноразово доводили, що талановиті діти – талановиті в усьому. З гордістю відзначив перемоги дітей, які брали участь в Міжнародних, Всеукраїнський, обласних фестивалях таконкурсах.

        Наша школа – осередок високої культури та духовності. І нехай не кожен випускник школи в майбутньому обере фах музиканта, хореографа чи художника, але назавжди закарбує любов до високого мистецтва та рідної культури, яку з такою любов’ю та відданістю прищеплюють викладачі школи. Щиро подякував викладачам, батькам, які допомагають розкривати таланти наших дітей».

        Звітний концерт продемонстрував кропітку працю вихованців та їх наставників.

        Присутні в залі отримали величезне задоволення та приємні враження від виступів вихованців. Слова вдячності  лунали на адресу викладачів та побажання школі творчих успіхів та обдарованих вихованців.

 

 

Комментарии к записи Творчий звіт учнів Вінницької дитячої школи мистецтв ”Сузір’я талантів” отключены