Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Участь у фестивалі кримськотатарської культури ”ПОДІЛЛЯ-КРИМ”

11 січня 2015р. в експо-центрі Вінницької торгово-промислової палати відбувся фестиваль «Поділля-Крим» в рамках двостороннього ознайомлення з культурою кримських татар та жителів подільського краю. Фестиваль – це якраз привід показати ставлення народів один до одного та закріплення дружніх стосунків.

Слова вітання та підтримки учасникам фестивалю висловив голова Вінницької обласної ради Сергій Свитко, заступник міського голови Вінниці Андрій Рева, начальник обласного управління культури Марія Скрипник та начальник обласного управління у справах національностей та релігій Ігор Салецький.

Відкрила фестиваль заслужена артистка Криму, співачка Ленара Османова.

На фестивалі представлені роботи відомого кримськотатарського художника-кераміста Рустама Скибіна, фотовиставка «Анексія Криму» та виставка малюнків юних художників  мистецьких шкіл Вінниці «Крим очима дітей».

Вінницька дитяча школа мистецтв представила на виставку 25 творчих робіт учнів та викладачів. Велике зацікавлення і захоплення викликали колективна творча робота «Різдвяна зірка» (декоративне дерево); вітраж з орнаментикою і символікою кримських татар (викл.Анпілогова О.А.); таріль «Закохані» (викл.Окуленко С.Л.); панно «Кримське мереживо» (Франкова В.) та таріль «Квітка» (викл.Панас О.Г.).

Дійство супроводжувалося пісенними композиціями у виконанні ансамблю «Мокоша» Вінницького училища культури і мистецтв ім.М.Леонтовича та випускниці школи мистецтв Дарини Странцевої.

Фестиваль залишив позитивні враження присутнім, став днем пізнання та дружнього спілкування кримських татар та жителів подільського краю.

 

Комментарии к записи Участь у фестивалі кримськотатарської культури ”ПОДІЛЛЯ-КРИМ” отключены