Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Участь Зразкового ансамблю танцю ”Подоляночка” у міжнародному фестивалі-конкурсі ”Татранська фольклорна весна” у м.Попрад Республіка Словаччина

        З 27 березня по 1 квітня 2014р. Зразковий ансамбль танцю «Подоляночка» Вінницької дитячої школи мистецтв брав участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Татранська фольклорна весна» у  м.Попрад  Республіка Словаччина.

        Крім ансамблю у фестивалі також прийняли участь: Кирницький Дмитро – вокал,

Ольга Клітинська – бандуристка, Олександр Врублевський – саксофон та тріо сопілкарів у складі Поліни Редколіс, Катерини Чорток, Марії Уровської.

        Український колектив був найчисельнішим. Крім нашої «Подоляночки» на конкурсзавітали колективи з Росії (м.Нижній Новгород, Архангельськ, м. Сура), з Грузії, Словенії , Словаччини, Хорватії та Руминії.

         На суд журі  представлені 3 хореографічні композиції. Кожну композицію, а особливо «Гопак» зал супроводжував шквалом оплесків , вигуками «браво» та «біс»!

         В результаті ансамбль «Подоляночка» здобув «Гран-прі». На церемонії  нагородження лунали самі теплі слова на адресу юних виконавців. Після отримання нагород голова журі промовив: «Слава Україні»  і без жодної секунди паузи у відповідь від дітей пролунало – «Героям слава!». В усіх дорослих на очах в ту мить заблищали сльози. Всі відчули наскільки ми є патріотами своєї держави, народу та рідної культури, наше  дружнє та поважне ставлення до інших народів. До нашої делегації підходили і висловлювали слова захоплення та подяки колективи з Росії, Грузії, Словенії, Словаччини, Хорватії, Румунії  і ін.

        В такий нелегкий для нашої держави  час  діти підтвердили, що українці дружній та мирний народ, який любить свою землю та зберігає і примножує культурні традиції.

        Крім виступів організатори влаштували дітям гарну розважально-пізнавальну програму, щоб діти і відпочили і познайомились з культурою інших  країн. Відвідали аква-парк на термальних водах, були на екскурсіях у Високих Татрах, Братиславі, м.Левочі, Ліптовській Мікулаш, в одній з найбільших печер Європи, парку-розваг «Пратер», цілий день була екскурсія у м.Відні  (Австрія).         

 

 

 

Комментарии к записи Участь Зразкового ансамблю танцю ”Подоляночка” у міжнародному фестивалі-конкурсі ”Татранська фольклорна весна” у м.Попрад Республіка Словаччина отключены