Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВЕЧІР-ЗУСТРІЧ «ВІД УСІЄЇ ДУШІ. ПЕРЕХРЕСТЯ ПОКОЛІНЬ»

img_8933

3 жовтня 2017р. в Вінницькій дитячій школі мистецтв відбувся вечір-зустріч «Від усієї душі. Перехрестя поколінь» учнів, викладачів  класу сольного співу та їх родин, який присвячений Дню людей похилого віку.

 

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість.

Учні та викладачі відділу підготували концерт, який подарував багато приємних хвилин всім присутнім.

Розпочалася зустріч з виступу директора школи, заслуженого працівника культури України Ярослава Зінька, який привітав людей похилого віку зі святом, побажав їм міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра та віри в краще майбутнє та висловив подяку за гідне виховання дітей , активну участь у житті школи.

Присутні згадували свою молодість, як працювали, згадували різні випадки зі свого життя.

Учні та викладачі підготували чудовий концерт на якому прозвучали найкращі вокальні номери.

Присутні з захопленням вітали аплодисментами юних виконавців, а ми раді, що сьогоднішня зустріч відбулася, і ми могли висловити свою повагу, шану, гордість людям похилого віку.

На завершення гостей пригощали чаєм та солодощами.

Комментарии к записи ВЕЧІР-ЗУСТРІЧ «ВІД УСІЄЇ ДУШІ. ПЕРЕХРЕСТЯ ПОКОЛІНЬ» отключены