Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ТВОРЧА РОДИНА»

img_4062

23 травня 2018р. у актовій залі Вінницької дитячої школи мистецтв відбувся традиційний відкритий фестиваль-конкурс «Творча родина» започаткований у 2012р.  Метою фестивалю є виховання  любові, поваги до найближчих людей – батьків, підтримка, збереження родинних традицій, формування духовних цінностей, а також підвищення ролі суспільного та сімейного дозвілля.

Сучасна українська родина…Її можна порівняти хіба що з цілим океаном, в якому зустрінеш і підводні рифи буденної праці, і бурхливі течії творчості, і могутню високу хвилю натхнення.

А для нас найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідних, до життя породжує спілкування з творчими родинами. Вони завжди зворушують, чарують і хвилюють своєю теплотою, повагою, піднесеністю почуттів, аурою позитиву і оптимізму.

До школи завітали діти разом з найдорожчими людьми – батьками, дідусями, бабусями, сестричками, братиками. Найактивнішу участь у фестивалі взяли творчі родини :

  • Петровських;
  • Гресько;
  • Пальчуків;
  • Кравчуків.

 

           Відкрив фестиваль родинної творчості директору Вінницької дитячої школи мистецтв, заслужений працівник культури України Ярослав Віталійович Зінько, подякував родинам, які взяли участь у фестивалі, підтримали своїх дітей своїми талантами, здібностями. Виразив подяку батькам, викладачам, які приклали немало зусиль готуючись до фестивалю і побажав кожному юному даруванню перемог, творчих злетів, процвітання у майбутньому.

Виступи родин оцінювало високопрофесійне журі :

  • Олена Юріївна Теплова, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і музики та інструментальної підготовки  факультету дошкільної початкової освіти та мистецтв Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського;
  • Тетяна Георгіївна Журунова, мистецтвознавець, завідуюча сектором виставкової роботи   обласного краєзнавчого музею;
  • Денис Олексійович Кулик, завідувач відділенням хореографії Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Леонтовича

Учасники фестивалю взяли участь у слідуючих конкурсах під назвою «Об’єднала нас любов – і тому разом щасливі», бліц-турнір «Секрети сімейного щастя», «Посміхнись», «І творчістю хата багата».

Під час заходу творчі родини познайомили присутніх зі своїми рідними за допомогою розповідій, відеофільмів, фотогазет, планами на майбутнє, презентували свої творчі виставки – це картини, малюнки, вироби з бісеру, паперу, глини, дерева, вишивки, кулінарське мистецтво та ін. Учасники дивували своїми вокальними, музичними, танцювальними номерами. Всі родини, які приймали участь у фестивалі були нагороджені грамотами та грошовими сертифікатами.

Сім’я та родина – найдорожче, що є у житті кожної людини. Рідні та близькі люди завжди поряд і в радості, і в біді.

Всі глядачі отримали незабутнє враження, багато позитивних емоцій, відчули радість та захоплення.  Проведення такого фестивалю — яскраве свідчення того, якою щедрою на таланти є наша земля.

Маємо надію, що наступного року до фестивалю залучаться ще більше сімей і ми відкриємо нові таланти .

Комментарии к записи ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ТВОРЧА РОДИНА» отключены