Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВІДКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ УЧЕНИЦІ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ ХРИСТИНИ СТЕПАНЮК

img_8095

4 квітня 2017р. в виставковій залі Вінницького літературно-меморіального музею М.М.Коцюбинського  знакова подія для учениці Вінницької дитячої школи мистецтв Христини Степанюк, відбулося відкриття персональної виставки «Муза родом з дитинства». Виставка триватиме до18 квітня 2017р.

Серед присутніх на відкритті персональної виставки – запрошені гості, родина юної художниці, учні, викладачі, батьки. До присутніх з вітальними словами та побажаннями звернулись директор дитячої школи мистецтв, заслужений працівник культури України Ярослав Зінько, викладачі школи Ольга Анпілогова, Раїса Іваненко, член Національної спілки художників України Галина Чекіна, які  подякували Христині та її наставникам за творчість, художньо-естетичний смак , за результативну працю.

Христина Степанюк навчається у випускному класі Вінницької дитячої школи мистецтв, викладач  Ольга Анпілогова. Протягом навчання Христина проявила себе як талановита, старанна та наполеглива учениця. Має сильну образну уяву,  яскраво та оригінально  реалізує програмні та самостійно обрані теми.  Є постійною учасницею загальноміських мистецьких свят, шкільних, міських обласних та загальноукраїнських виставок та переможницею конкурсів різних рівнів.

Христина цікава та багатогранна особистість, весела та позитивна людина. Займається фотографією, музикою, багато читає, мріє подорожувати різними країнами. Але найбільшим захопленням у її житті є малювання, багато часу вона приділяє художній творчості.

Юна художниця працює у різних техніках – акрил, гуаш, батик. Експозиція її першої виставки складається з полотен декоративного живопису.  Це – пейзажі, натюрморти, фантазійні композиції, що вражають подекуди не дитячою серйозністю, різноплановістю та велетенською працездатністю. Яскраві, соковиті роботи створені переважно у холодному колориті, їх спільною рисою є відчуття ритму та композиційна довершеність, гра тонко нюансованих кольорових плям та візерункове начало. Витончене орнаментальне плетиво накладається на колір, створюючи ефект «живописної» витинанки. Христина знаходиться у постійному пошуку нових живописних прийомів, не втрачаючи при цьому власної манери письма. Нинішня експозиція налічує 21 роботу.

Відкриття виставки пройшло у теплій обстановці і супроводжувалось концертною програмою учнів музичного відділення у виконанні: дуету бандуристів – Анни Малюти та Марії Петровської, тріо гітаристів у складі Олександра Коваля, Леоніда Кулика, Ігоря Слободянюка, грою на акордеоні у виконанні Артема Клопотуна, дуету викладачів Катерини Горбатюк (домра) та Євгена Павлишена (гітара).

Всі присутні були приємно вражені чудовою виставкою та концертними виступами учнів  школи.

Сподіваємося, що юна художниця ще не раз потішить нас своїми цікавими роботами.

 

Комментарии к записи ВІДКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ УЧЕНИЦІ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ ХРИСТИНИ СТЕПАНЮК отключены