Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКАИ ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ВІДДЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «ВОДА – БЕЗЦІННИЙ ДАР ПРИРОДИ»

20180517162255

З  нагоди проголошення 2018-2028 р.р. десятиріччям води,  17 травня 2018  у холі центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» (Старе місто)  відбулося відкриття  виставки  «Вода – безцінний дар природи» учнів відділення образотворчого мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв.

Вода – джерело життя і одне з найцінніших багатств людини. Від води залежить не просто нормальне життя, а й саме існування людства. Адже не випадково з давніх часів люди селилися по берегах річок і озер, намагалися будувати свої житла якомога ближче до води.

Гімном воді можна назвати рядки відомого французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері: «Вода, у тебе немає ні кольору, ні смаку, ні запаху, тебе неможливо описати, тобою насолоджуються, не відаючи, що ти таке. Не можна сказати, що ти необхідна для життя: ти – саме життя. Ти наповнюєш нас радістю, яку не поясниш нашими почуттями. З тобою повертаються до нас сили, з якими ми вже попрощалися. По твоїй милості в нас знову починають вирувати висохлі джерела нашого серця».

Тому кожен з нас повинен зробити якусь маленьку добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів. Бережемо воду – піклуємося про майбутнє.

На виставці представлено 25 кращих дитячих робіт виконаних гуашевими, акриловими, акварельними фарбами, пастеллю на папері і картоні. Юні художники – мали можливість не тільки продемонструвати свою майстерність в образотворчому мистецтві, а й  щиро відобразили свої почуття й розуміння неперевершеної важливості водних ресурсів для життя на Землі.

Відкриття виставки супроводжувалося музичними номерами у виконанні юних співаків – Дарини Кравчук «Дощик», Вероніки Шампули «Вприприжку», Анни Рижової  «Сто відсотків щастя» і ін.

Комментарии к записи ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКАИ ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ВІДДЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «ВОДА – БЕЗЦІННИЙ ДАР ПРИРОДИ» отключены