Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «КОЗАЦЬКА СЛАВА НЕ ВМРЕ, НЕ ЗАГИНЕ»

img_7852

                                                     Малювати картини руками не можна,

                                      Лише серцем, що б’є у душі..

                                                  В тій, де мешкає дивний художник,

                                       Що натхнення черпає в собі.

           9 жовтня 2019року у виставковій залі Вінницького літературно-меморіального музею М.М.Коцюбинського відбулося відкриття виставки учнів відділення образотворчого мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв «Козацька слава не вмре, не загине» до Дня художника України та з нагоди Дня захисника Вітчизни, Дня українського козацтва, свята Покрова Пресвятої Богородиці.

Серед присутніх на відкритті виставки  гості, вчителі, учні, батьки.

Експозиція виставки «Козацька слава не вмре, не загине» складається з творчих робіт нинішніх вихованців відділення, випускників різних років, а також їх наставників  Раїси Федорівни Іваненко, Світлани Анатоліївни Жукової .

Козацька звитяга, волелюбство і патріотизм є основними темами представлених робіт. І найменші і старші учні виявляють глибоке зацікавлення героїчним минулим нашого народу, його культурно-мистецькими традиціями, демонструють володіння широким діапазоном живописних, графічних та декоративних технік.

До експозиції виставки увійшло близько 50 творів. Це сцени двобоїв за участю козаків, портрети відомих діячів козацької доби, історичні краєвиди,  етнографічні нариси та фольклорні персонажі  виконані в техніках акварелі, гуаші, пастелі, акрилу.

Значну частину експозиції складають роботи в техніці витинанки. Представлені в експозиції витинанки – це авторські сюжетні композиції, ажурно та силуетно витяті ножицями, вирізані ножем з білого й кольорового паперу.

У червні 2019 р. учні відділення образотворчого мистецтва  взяли участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі витинанки у м. Кривий Ріг і здобули 5 призових місць та на відкритті виставки отримали дипломи, подарунки.

Під час відкриття виставки  зі словами  привітання до присутніх звернулися директор школи, заслужений працівник культури України Ярослав Зінько, директор Вінницького літературно-меморіального музею М.М.Коцюбинського Лариса Кравченко і інш.

Відкриття виставки пройшло у теплій обстановці і супроводжувалося музичними номерами у виконанні юних солістів  – Ангеліни  Глушко «Країна мрій», Андрія Лабенко «Пісня Джури», Веніаміна Сауляка «Це моя Україна» та грою на баяні у виконанні  Іллі Климчука «Караменльний аукціон».

Виставка триватиме протягом 09- 23 жовтня   2019 р.

 

Комментарии к записи ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «КОЗАЦЬКА СЛАВА НЕ ВМРЕ, НЕ ЗАГИНЕ» отключены