Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ РОБІТ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «ТРИПТИХ» У МУЗЕЇ М.М.КОЦЮБИНСЬКОГО

44548616_1807254489372888_3474825329275568128_o

19 жовтня 2018р. у літературно-меморіальному музеї М.М.Коцюбинського відбулося відкриття виставки учнів відділення образотворчого мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв «Триптих».

Під цією назвою об’єднано персональні міні виставки трьох юних художників Максима Коломійця, Іллі Марущака та Владислава Петровського.

Виставка презентується в рамках святкування Дня художника, козацтва, захисника України. Виставка триватиме до 31 жовтня 2018р.

На відкриті виставки присутні родини юних художників, представники творчих спілок , засобів масової інформації, викладачі, учні.

Під час відкриття виставки слова привітання та похвали лунали від директора дитячої школи мистецтв, заслуженого працівника культури України Ярослава Зінька, старшого наукового співробітника літературно-меморіального музею М.М.Коцюбинського Людмили Запірчиної , завідувачки відділенням образотворчого мистецтва Оксани Несторович , викладачів школи Світлани Окуленко, Оксани Панас та батьків юних художників.

Ілля Марущак з 2014 року навчається у дитячій школі мистецтв під керівництвом викладача Оксани Григорівни Панас. Природжений графік з тонким відчуттям лінії, увагою та любов’ю до дрібничок та деталей, які перетворюють його графічні аркуші на лабіринти, повні несподіванок.

Мріє стати архітектором і створити  проект найкращої будівлі міста Вінниця, а можливо й України.

            Максим Коломієць навчається у випускному класі дитячої школи мистецтв викладача  Світлани Леонідівни Окуленко. Сміливий колорист, роботи якого життєрадісністю,  емоційною манерою живопису, поєднанням яскравих кольорів та їх  експресією  нагадують полотна французький «диких».

             Влад Петровський навчається у випускному класі дитячої школи мистецтв викладача  Світлани Леонідівни Окуленко. Тонкий і співчутливий у житті, в творчості Влад все більше тяжіє до монументалізації художнього образу. В ранніх роботах ще повно дитячої легкості та безпосередності, тоді як в останніх пейзажах та натюрмортах звучить майже сезанівська стійка сутність матеріального світу.

Протягом навчання всі троє юнаків  проявили себе як талановиті художники з яскравою фантазією та образною уявою,  старанні та наполегливі учні. Усі є постійними учасниками загальноміських мистецьких свят, виставок, шкільних, міських, обласних, загальноукраїнських та міжнародних конкурсів.

До експозиції увійшло 63 роботи,  із них Іллі Марущака – 34, Максима Коломійця – 9,  Влада Петровського 20.

Сценарій відкриття виставки супроводжувався чудовою концертною програмою . Прозвучали  музичні номери у виконані солістів  Веніаміна Сауляка «Барви рідної землі», Артема Мокринського «Арлекіно», Анни Рижової «Одна калина», Марії Гнатюк «Нехай квітує Україна» та  грою на гітарі Христини Грищук «Українські виднокола».

Представлені роботи дозволили усім присутнім побачити та оцінити художній рівень юних художників та отримати неймовірну насолоду від цікавих робіт.

 

 

Комментарии к записи ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ РОБІТ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «ТРИПТИХ» У МУЗЕЇ М.М.КОЦЮБИНСЬКОГО отключены