Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ДО 110- РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО ,,ФАНТАСТИЧНИЙ СВІТ,,

img_20190313_162506

13 березня 2019 р. о 16.00 год. в холі центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» (Старе місто) відбулося відкриття виставки творчих робіт учнів відділення образотворчого мистецтва  Вінницької дитячої школи мистецтв «Фантастичний світ» присвяченої до 110- річчя від дня народження Марії Приймаченко .

Марія Овксентіївна Приймаченко, майстер українського «наївного мистецтва», через усе життя пронесла жагу творити, неминучу потребу ділитися своїми відкриттями з людьми, вона з тих митців, які створювали неповторний світ власних образів, світ краси, мистецьки висловлювала ті почуття, що живуть в народі, в його фольклорі, в його думах. Її творчість надзвичайно багатогранна, а малярська манера – індивідуальна, ні на чию не схожа. Казковий, фантастичний і чарівний світ Марії Приймаченко із цікавістю сприймається  юними художниками.

Зображення тварин, звірів було особливою темою її творчості. Малюючи тварин, Марія Приймаченко створювала власний символічний Всесвіт, що вражає своєю незбагненністю. Марія Овксентіївна Приймаченко працювала майже до останніх днів свого життя і залишила людям безцінний спадок, що викликає особливі асоціації, роздуми, долучає глядача до казки, її глибинного поетичного світу з таїнами, одкровеннями, загадками.

У створенні виставки приймали учні віком від 7 до 14 років. Загалом  на виставці було представлено 20 робіт в різних техніках виконання (акварель, пастель, гуаш, олівець ).

Усі малюнки мають цікаву різноплановість, різні стилі виконання та бачення . Але більш за все на малюнках зображені фантастичні, дивовижні – тварини, рослини.

Відкриття виставки супроводжувалося під супровід вокальних творів у виконанні юних співаків: Крістіни Кучер «Донечка України», Артема Мокринського «Арлекіно» (викладача Ольга Мартиновська).

Присутні на виставці з великим інтересом знайомилися з роботами вихованців дитячої школи мистецтв.

Комментарии к записи ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ДО 110- РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО ,,ФАНТАСТИЧНИЙ СВІТ,, отключены