Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ДО ДНЯ МІСТА //ПОДОРОЖУЄМО МІСТОМ//

img_20190925_161643

23 вересня 2019 року  в холі адміністративних послуг «Прозорий офіс» («Старе місто») відбулося відкриття виставки творчих робіт учнів відділення образотворчого мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв  до Дня міста «Подорожуємо містом». У створенні виставки прийняли участь учні від 6 до 12 років.

До уваги відвідувачів центру адміністративних послуг «Прозорий офіс», батьків, викладачів, учнів представлено понад 20 робіт виконаних в різних техніках – графіка, живопис, пастель.

Учні  продемонстрували свої творчі здібності в образотворчому мистецтві, а найголовніше, справжню любов до свого міста. В своїх малюнках відобразили найулюбленіші куточки  міста, пейзажі, відомі історичні, архітектурні пам’ятки , сучасне та майбутнє міста.

Дитячі роботи вийшли надзвичайно яскравими та різнобарвними,  адже юні художники вклали в них частинку своєї душі, тепла та виразили почуття любові до міста в якому вони живуть.

Сподіваємося, що наша виставка наповнить кожного відвідувача прозорого офісу гарним настроєм та приємними враженнями.

Комментарии к записи ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ДО ДНЯ МІСТА //ПОДОРОЖУЄМО МІСТОМ// отключены