Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.Г.ШЕВЧЕНКА ,,ВЧИМОСЯ У ТАРАСА,,

img-4a88697b8a71bbb8c8b79423489527b5-v

В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство  До них належить й ім’я великого українського Кобзаря – Т.Г.Шевченка, поета, художника, мислителя, палкого патріота України, людини незбагненної долі та багатогранного таланту.

Тож відкриття виставки дитячих робіт  «Вчимося у Тараса», яке відбулося 21 лютого 2019р. в холі центру адміністративних послуг  «Прозорий офіс» (Старе місто) є свідченням глибокої пам’яті і шани великого генія українського народу та присвячене до дня його  народження.

У виставці взяли участь учні віком від 7 до 14 років відділення образотворчого мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв. . Загалом на виставці представлено 16 кращих робіт виконаних в різних техніках – живопис, пастель, графіка.

Поетичні образи Великого Кобзаря, сюжети з його життя та народного побуту складають зміст дитячих творів.

Відкриття виставки супроводжувалось виступами юних співаків – Марії Гнатюк «Нехай квітне Україна», Веніаміна Сауляка «Хочу миру на землі».

Пам’ять про Т.Г.Шевченка живе і буде жити вічно в cерцях українського народу.

Комментарии к записи ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.Г.ШЕВЧЕНКА ,,ВЧИМОСЯ У ТАРАСА,, отключены