Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА»

img_20181024_161013

Черговий раз 24 жовтня 2018 р. о 16.00 год. в холі центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» (Старе місто) відбулося відкриття виставки творчих робіт учнів відділення образотворчого мистецтва «Мальовнича Україна». У створенні виставки прийняли участь учні від 6 до 14 років відділення образотворчого мистецтва.

Назва сьогоднішньої виставки невипадкова. У 1843 році Тарас Шевченкомандруючи Україною і будучи вражений красою її краєвидів замислив видати цикл альбомів «Мальовнича Україна». Ось що він сам писав про свої враження «Мені здається, батьківщина моя найбідніша, незначна на землі – і то б вона мені здавалася кращою Швейцарії і всієї Італії. Ті, які бачили одного разу нашу Країну, кажуть, що бажали б жити і померти на її прекрасних полях. Що ж нам сказати її дітям? Повинно любити і пишатися своєю прекрасною матір’ю. Я як представник  її великого сімейства служу їй якщо не на істотну користь, то принаймні на славу імені України. Володіючи  мистецтвом  живопису, зробив я видання, назване мною «Мальовнича Україна».      Наші діти подібно до Великого Кобзаря прославляють красу української землі  в своїх живописних та графічних пейзажах.      До уваги присутніх  на виставці  представлено понад 20 робіт, це  «Квітучий парк мого міста» Дар’ї Валько,  «Літній ранок» Анастасії Мазуренко, «Парус» Кирила Склярова,  «Якось у казковій Вінниці» Ірини Маркової, «Червоний захід сонця» Карини Апанасенко, «Ніжність» Валерії Леонтьєвої, «Барви літа» Людмили Байдак, «Плямисті саламандри» Дар’ї Хортюк, «Білий коник» Марії Шкаранди та інш.      Відкриття виставки супроводжувалося вокальними номерами у виконанні Дарини Кривошеї «Добрий ранок Україна» та Анни Вельгус «Моя земля».

Сподіваємося, що і в майбутньому в своїх роботах юні митці будуть  відтворювати красу рідного краю, природу, яку оспівував у своїй поезії Тарас Шевченко.

Комментарии к записи ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА» отключены