Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ВИПУСКНИЦЬ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА АНАСТАСІЇ МАЙДЮК, ЯНИ ОНІЩЕНКО, АНАСТАСІЇ ТАТУРІНОЇ ,,ТАКІ СХОЖІ, ТАКІ РІЗНІ,,

dscn7990

7 травня 2019р. у Світлиці Літературно-меморіального  музею  М.М. Коцюбинського відкрилась  виставка   відділення образотворчого мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв «Такі схожі, такі різні». Під цією назвою об’єднано персональні міні-виставки трьох випускниць відділення Анастасії Майдюк, Яни Оніщенко, Анастасії Татуріної. Виставку організовано в рамках презентації творчих здобутків кращих учнів школи мистецтв. В експозиції представлено близько 30 робіт в техніці  акрилового живопису та акварелі.

Серед присутніх на відкритті виставки-  запрошені гості, родини юних художниць, учні, викладачі. Під час відкриття виставки  слова привітання та похвали лунали від директора школи, заслуженого працівника культури України Ярослава Зінька, директора Вінницького літературно-меморіального музею М.М.Коцюбинського Лариси Кравченко, викладачів школи Ольги Анпілогової, Світлани Окуленко.

АНАСТАСІЯ МАЙДЮК народилася 01.02.2002 р. у місті Вінниця. З дитинства захоплюється різними видами мистецтва. Любить музику, хореографію, останнім часом до захоплень доєдналось мистецтво фотографії, але найбільше їй подобається малювати. Ще маленькою дівчинкою читала багато казкових історій, фантазувала та відтворювала свої фантазії у малюнках. У школу мистецтв прийшла у 2015 р.  З цього часу дівчинка весь вільний час приділяє рисунку, живопису та композиції. Зараз Анастасія навчається у випускному класі викладача Ольги Анатоліївни Анпілогової, планує вступати на факультет графічного дизайну. До експозиції увійшло 9 живописних робіт,  написаних протягом останніх двох років. Вона створила прекрасні та складні творчі роботи в техніці акрилового живопису на полотні, які свідчать про розвинуту образну уяву, тонке та багатогранне відчуття прекрасного. Анастасія тяжіє до фантастичних сюжетів у композиції, вражаючих серйозністю та різноплановістю, увагою до дрібних деталей, які додають переконливості фантазіям юної мисткині.

ЯНА ОНІЩЕНКО народилася 04.11.2003 р., коріння вінничанка. Всебічно розвинута особистість, багато читає, тонко відчуває специфіку різних видів мистецтва, цікавиться театром, кінематографом, слухає різножанрову музику. У школі мистецтв навчається з 2015 р., зараз  – учениця випускного класу викладача Ольги Анатоліївни Анпілогової. В образотворчості розкривається філософська натура юної художниці. Працюючи в жанрі натюрморту вона прагне передати приховане життя предметного світу,  потік життєдайної енергії, яка проявляється у простих речах, таємничість зв’язків живої та неживої природи. Ідея її натюрмортів – нескінченне розмаїття світу, багатство рукотворних та природних форм якого окрім явної мають і глибинну, таємничу сутність, передану через символіку лінії, кольору тощо.

АНАСТАСІЯ ТАТУРІНА народилася 02.07.2006 р. у Вінниці. Закінчила загальноосвітню школу №31, студентка ІІ курсу Вінницького вищого художнього професійно-технічного училища №5. У Вінницькій дитячій школі мистецтв навчається у випускному класі викладача  Світлани Леонідівни Окуленко. Окрім малювання захоплюється художньою літературою, багато читає, а також слухає музику різних напрямів. На відміну від двох інших експоненток Анастасія представила акварельні роботи, створені у двох протилежних манерах: натюрмортні постановки та пейзажі позначені реалістичним відтворенням природно-предметного світу, та символічні декоративні композиції зі стилізованими фігурами й архітектурою, з переплетенням ліній і площин, «вітражний» ефект яких вдало підтриманий прозорістю акварелі.

Протягом навчання три юні мисткині проявили себе як талановиті художниці з яскравою фантазією та образною уявою, старанні та наполегливі учениці. Усі є постійними учасницями загальноміських мистецьких свят та виставок, переможницями шкільних, міських, обласних,загальноукраїнських та міжнародних конкурсів.  Потяг до самовдосконалення та подальшого розвитку своїх творчих здібностей робить їх такими схожими.  Та незаперечною є і унікальність кожної з них, неповторність внутрішнього світу, художніх уподобань та авторського почерку.

 

Відкриття виставки супроводжувалось музичними номерами у виконанні Іллі Климчука  (баян), дуету  Лізи Костенко та Христини Грищук (гітара) , Марії Ридванової (бандура).

Виставка триватиме протягом 07-17 травня 2019 р.

Комментарии к записи ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ВИПУСКНИЦЬ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА АНАСТАСІЇ МАЙДЮК, ЯНИ ОНІЩЕНКО, АНАСТАСІЇ ТАТУРІНОЇ ,,ТАКІ СХОЖІ, ТАКІ РІЗНІ,, отключены