Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Вінницька дитяча школа мистецтв у Польщі

img_1763

На запрошення Всеукраїнської громадської організації «Талановиті діти України» та товариства польської культури ім. Св. Іоанна Павла ІІ за підтримки Міністерства культури  України, а також в рамках міжнародного обміну Україна-Польща під патронатом «Польського Молодіжного Братства «Bratctwo Mlodziezy» Зразковий аматорський хоровий колектив «Веселка» дитячої школи мистецтв взяв участь у Міжнародному фестивалі в м. Висова-Здруй (Польща).

В конкурсні дні проведені концерти в містах Висова-Здруй та Криниця-Здруй. Виконувались хорові, вокальні та інструментальні твори українських, польських авторів, а також твори світової популярної музики. Глядачі зустрічали кожного виконавця бурхливими оваціями. Рішенням журі зразковий хор «Веселка», Марина Тимощук (вокал), Андрій Лабенко (вокал), Ольги Мартиновської (вокал) та фортепіанний дует у складі Анастасії Скорченко та Вікторії Котельницької отримали Гран-Прі у своїх категоріях. А виконавці Анастасія Савчук (сопілка), Ангеліна Попович (фортепіано), Зоряна Гандзій (бандура) посіли перші місця у відповідних категоріях.

Всім учасникам запам’ятається фестиваль не тільки концертними виступами, а й різноманітними екскурсійними, пізнавальними програмами, де діти мали можливість познайомитись з культурно-історичними пам’ятками польського народу. Учасники та їх наставники отримали запрошення на продовження творчої співпраці.

Комментарии к записи Вінницька дитяча школа мистецтв у Польщі отключены