Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Вінницька дитяча школа мистецтв відсвяткувала ювілей !

30 років натхнення та розвитку молодого покоління українців

soxranennoe-izobrazhenie-2021-2-4_13-15-19-182

vdshm

  Наша школа унікальна тим, що ми стали першим закладом в області, який   об’єднав усі         види мистецтв: музику, хореографію та образотворче мистецтво. Школу мистецтв     закінчило 1200 учнів. Це музиканти, художники, архітектори, дизайнери,   мистецтвознавці,  викладачі. Серед них – артисти Національного ансамблю України ім. П. Вірського та ансамблю Повітряних Сил Збройних Сил України «Крила України», нашої обласної філармонії, актори телевізійних гумористичних проектів. Один з перших випускників школи грав у відомому вінницькому гурті «ТІК». Сьогодні у школі займаються 800 талановитих вінничан. Варто зазначити, що через утворення Вінницької міської територіальної громади, до складу закладу увійде філія у селі Вінницькі Хутори.

Із ювілеєм на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук вихованців та колектив закладу привітав Вінницький міський голова Сергій Моргунов:
Дуже важливо, коли педагоги вкладають у дітей душу. А тепер заклад ще й розширюється – до складу увійде філія у с. Вінницькі Хутори у зв’язку з утворенням Вінницької міської тергромади. І, хоча із зрозумілих причин концертів і святкувань з нагоди ювілею цього року не буде, але кожен випускник може привітати своїх вчителів онлайн. Бажаю колективу подальшого розвитку і здоров’я кожному!, – написав очільник Вінниці

Комментарии к записи Вінницька дитяча школа мистецтв відсвяткувала ювілей ! отключены