Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ ,,ПЕРОМ ТА ПЕНЗЛЕМ СЛАВИВ УКРАЇНУ,,

 

         img_9329 Напередодні пам’яті великого українського поета, художника, філософа Тараса Шевченка  20 лютого 2020р. у холі центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» («Старе місто») відбулось відкриття виставки учнів відділення образотворчого мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв «Пером та пензлем славив Україну» .

На виставці представлено понад 20 кращих дитячих робіт, виконаних в різних техніках – графіка, пастель, живопис. Представлені на виставці роботи поєднані шевченківською тематикою. В своїх роботах діти  звертаються, як до життєвого шляху самого Кобзаря, так і до образів його немеркнучої поезії.  Роботи учнів вражають своєю неповторністю, індивідуальним баченням, своєрідним розкриттям теми.

Відкриття виставки супроводжувалось виступами юних співаків: Артема Мокринського «Козацька доля», Андрія Лабенко «Пісня Джури».

Сподіваємося, що усі присутні на виставці побачили та оцінили художній рівень сучасного творчого покоління та отримали масу позитивних вражень, а пам’ять про Т.Г.Шевченка живе і буде жити вічно в серцях українського народу.

Комментарии к записи ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ ,,ПЕРОМ ТА ПЕНЗЛЕМ СЛАВИВ УКРАЇНУ,, отключены