Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Виставка творчих робіт учнів ”Осінній вернісаж”

         12 листопада 2014р. о 16.00 год. в холі центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» («Старе місто») відбулось відкриття виставки творчих робіт учнів  школи «Осінній вернісаж». Чарівна золота пора надихнула учнів на створення справжніх шедеврів. Діти проявили вміння бачити і творити красу. Цього року активними були навіть першокласники.  Кожного року учні дивують вчителів своїм вмінням.

На виставці можна було спостерігати цікаві, захоплюючі, незвичайні задуми учнів – це пейзажі, натюрморти ,портрети , виконані в різних техніках (акварель, пастель, гуаш, олівець та ін..).

Відкрив виставку директор школи Зінько Ярослав Віталійович. Він сказав :»Що в цьому році це одинадцята виставка організована в прозорому офісі, в тому числі п’яту виставку відкривають учні  дитячої школи мистецтв. Хочеться подякувати дітям , батькам та їх наставникам за  творчість,  художньо-естетичний смак , за результативну працю.»

Відкриття виставки супроводжувалось концертною програмою. У виконанні юних співаків прозвучали твори: Дарини Данилюк  «Дощик» (викл.Дубецька Т.В.)), Аліни Яворської «Мама» (викл.Гущина І.М.), Ангеліни Паламарчук «Сад молодий» (викл.Гущина І.М.).

Комментарии к записи Виставка творчих робіт учнів ”Осінній вернісаж” отключены