Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Виставка творчих робіт учнів школи мистецтв присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка

      12 лютого 2014р. напередодні 200-річниці від дня народження Тараса Шевченка  – великого українського поета,    художника, філософа ,  у холі центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» («Старе місто») відбулось відкриття художньої виставки робіт учнів Вінницької дитячої школи мистецтв.

            Для відкриття виставки ведуча – мистецтвознавець Несторович Оксана Леонідівна надала слово директору школи Зінько Ярославу Віталійовичу, головному спеціалісту департаменту культури міської ради  Локаєнко Людмилі Анатоліївні та завідувачу відділенням образотворчого мистецтва Іваненко Раїсі Федоровні.

           Відкриття виставки супроводжувалось  піснями на слова Тараса Шевченка «Зоре моя вечірняя»  у виконанні  викладача Савельєвої Катерини Володимирівни та «Україно моя молода» у виконанні учениці  Данилюк Олександри і інші.

          До уваги гостей в експозиції виставки   представлено  біля 40 кращих дитячих робіт виконаних в різних техніках – графіка, пастелль, живопис.

          Тарас Шевченко залишив нам у спадок найцінніше – величезну скарбницю своєї художньої та літературної творчості. Важливо, щоб у сучасному суспільстві сьогодні пам’ятали про творчість генія українського народу і цією виставкою відкривається перший етап виставок запланованих департаментом культури міської ради. В березні відбудеться відкриття виставок , в музеї ім.М.Коцюбинського та у виставковій залі школи мистецтв.      

          Присутні відзначили високий рівень підготовки до  виставки та майстерність виставлених робіт. 

Комментарии к записи Виставка творчих робіт учнів школи мистецтв присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка отключены