Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.Г.ШЕВЧЕНКА «ВЕЛИКОГО ТАРАСА ЗАПОВІТ»

img_0481

1 березня 2018 р. в холі центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» (Старе місто) відбулося відкриття чергової виставки творчих робіт учнів відділення образотворчого мистецтва Вінницької  дитячої школи мистецтв  до Дня народження Т.Г.Шевченка  «Великого Тараса заповіт».

В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Тарас Шевченко знайомий кожному українцю ще змалечку. Талант його багатогранний. Творчість Шевченка оригінальна – за його віршами та художніми полотнами можна вивчати історію України.  Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і надзвичайного таланту, що здобула світову славу.

На виставці представлено 20 кращих робіт вихованців школи виконаних в різних техніках – графіка, пастель, живопис. Значне місце в експозиції займають роботи юних митців, де  відтворено красу рідного краю, українського села, природи, яку оспівував у своїй поезії Тарас Шевченко. Кожна робота демонструє нові художні образи, що свідчать про зацікавленість до Історії України, її національних героїв, народних обрядів і свят, мальовничих краєвидів рідного краю.

На особливу увагу заслуговують роботи учнів: Ковальська Олена «Похід», Ірина Якимчук «Княгиня Ольга», Кучер Ігор «Гетьманщина», Слободянюк Ліна «На Івана Купала» та ін.

Тож присутні на виставці ще раз переконалися, що життя і творчість Тараса Шевченка нерозривно пов’язані з Україною. Він найсучаснішим серед сучасників. Його ім’я дороге і близьке кожному, а слово його вічне.

Комментарии к записи ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.Г.ШЕВЧЕНКА «ВЕЛИКОГО ТАРАСА ЗАПОВІТ» отключены