Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «ПРИЙДИ, ПРИЙДИ, ВЕСНО!»

img_0602

15 березня 2018р. в холі центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» (Старе місто) черговий раз відбулося відкриття виставки творчих робіт учнів відділення образотворчого мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв  «Прийди, прийди, весно!».

Слова Лесі Українки “стояла я і слухала весну ” давно стали крилатими, але мало весну слухати, її потрібно – чути, дивитися на весняну красу мало, потрібно її – бачити.

Весна відчувається у кожному промінчику сонця, дихає теплом та зачаровує своїм довгоочікуваним приходом.

На виставці представлено  23 дитячі роботи, над якими працювали вихованці віком від 6 до 13 років. Діти відтворювали у своїх роботах квітучу, ніжну та чарівну весну. Роботи виконані в різних жанрах та техніках і вражають своєю різноманітністю – це весняні пейзажі, натюрморти з квітами, зображення тварин, птахів та ін.

Виставка наповнена сонячним теплом, весняним настроєм та творчим поглядом дітей на навколишній cвіт .  До присутніх з вітальними словами та побажаннями звернувся директор школи, заслужений працівник культури України Ярослав Зінько, який підкреслив, що дуже приємно щомісячно відкривати виставки у прозорому офісі, куди приходять жителі міста у своїх справах і мають можливість побачити роботи дітей. Висловив подяку вчителям, дітям за їх творчість,  результативну працю.  Зав.відділенням образотворчого мистецтва Оксана Несторович розповіла про традиції закликання весни, які існують у різних народів  і про те , що в своїх роботах діти втілили усі мрії, надії та сподівання, які ми пов’язуємо з весною.

Присутні мали можливість насолоджуватись творчістю маленьких митців під супровід музичних номерів у виконанні учня підготовчого відділення   Андрія Лабенко –  пісня на муз.та сл.М.Назарця «Я- маленький козак»,  грою на акордеоні  Олексія Караянова –  А.Фоссен «Летящие листя» і ін.    Весняний настрій і масу позитивних вражень подарували присутнім на відкритті виставки учні школи.

Комментарии к записи ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «ПРИЙДИ, ПРИЙДИ, ВЕСНО!» отключены