Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ВІННИЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТ «КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ»

DSCN8678

12 жовтня 2016р. у центрі підтримки учасників АТО «Мольфар» учні відділення образотворчого мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв презентували виставку «Козацькому роду нема переводу»,  яка приурочена Дню захисника України, українського козацтва та найвеличнішому для українського народу свята Покрови Пресвятої Богородиці. Спеціально для цієї виставки учнями створено 60 кращих робіт на теми героїчного минулого нашого народу, а також твори сакральної та фольклорної тематики.  Роботи виконані в різних жанрах, техніках (акварель,гуаш, пастель, олівець та ін.).

Козацька звитяга, волелюбство і патріотизм притаманні як давнім захисникам українських земель так і теперішньому поколінню, особливо нашим воїнам, що вони з гідністю доводять на Сході країни. Саме їм, сучасним українським героям присвячується ця виставка.

Серед присутніх на виставці були учні, вчителі , учасники АТО та їх сім’ї.

До присутніх з вітальними словами та побажаннями звернулись: директор школи, Заслужений працівник культури України Ярослав Зінько, президент ГО «Мольфар», кавалер ордена княгині Ольги Юлія Вотчер, зав.відділенням образотворчого мистецтва школи Оксана Несторович.

Зінько Я.В. висловив вдячність за волонтерську та громадську діяльність, яка вносить свою частку в об’єднання українського народу, зміцнення духовних зв’язків поміж усіма його представниками, наближення миру та спокою в нашій країні.

Відкриття виставки супроводжувалось вокальними творами у виконанні  юних співаків : Анни Вельгус – «Україна мила», Веніаміа Сауляка – «Здравствуй детство», Артема Мокринський – «Робот Броніслав», Ангеліни Гладушко – «Рок-н-рол».

Свято закінчилось, але залишилися море чудових вражень та емоцій. Отож, пам’ятаймо, що ми є нащадками славних українських козаків. Тож любімо Україну, шануймо її народ. Хай кожен з нас своїми добрими справами і вчинками доведе, що козацькому роду нема переводу!

Комментарии к записи ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ВІННИЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТ «КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ» отключены