Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Виставка творчих робіт учнів відділення образотворчого мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв до 201-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка ”Тарасовими стежками”

 

11 лютого 2015ро16.00 год. в холі центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» («Старе місто») відбулось відкриття виставки художніх робіт учнів дитячої школи мистецтв до 201-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка «Тарасовими стежками».

З вітальними словами до присутніх звернулись Зінько Ярослав Віталійович – директор школи, Іваненко Раїса Федорівна – завідувач відділенням образотворчого мистецтва.

У своїй промові Ярослав Віталійович зазначив: «Творчість геніального поета і художника на протязі тисячоліть надихала і до тепер надихає українських митців на створення високохудожніх творів. Кожне покоління по-новому осмислює його духовний заповіт, творчість і думку. В кожного свій Шевченко. Це підтверджують картини юних митців, які представлені на виставці. Хочеться подякувати дітям та їх наставникам за результативну працю. Пам’ять про Т.Г.Шевченка живе і буде жити вічно в cерцях українського народу.»

В експозиції представлено 27 картин Шевченківської тематики виконаних в різних техніках – живопис, пастель, графіка.  Особливо можна виділити кращі роботи учнів: Яремчука Романа, Левицької Діани, Балан Анни, Солтовської Анастасії, Шаповал Анни, Заруцької Аліни, Коростиль Єлизавети, Горобчук Єлизавети , Аверчука Антона – викладачів Іваненко Р.Ф., Жукової С.А., Окуленко С.Л., Гандзій Н.В., Анпілогової О.А.

Відкриття виставки пройшло у теплій обстановці і супроводжувалось концертною програмою. Глядачі із захопленням слухали у виконанні Дмитра Кирницького чудову українську пісню на муз.та сл..Ю.Воронюка «Вибір є» та вірш Т.Г.Шевченка «Холодний яр», у виконанні вокального ансамблю старших класів «Мрія» (кер.Тетяна Дубецька) пісню  на сл.Т.Г.Шевченка  «Якби мені черевики».

Всі присутні були приємно вражені чудовою виставкою.

Комментарии к записи Виставка творчих робіт учнів відділення образотворчого мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв до 201-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка ”Тарасовими стежками” отключены