Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ВІННИЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ «НОВОРІЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»

img_6908

21 грудня 2016р. в холі адміністративних послуг»Прозорий офіс» («Старе місто») відбулось відкриття виставки «Новорічний калейдоскоп» учнів відділення образотворчого мистецтва. В експозиції виставки представлено понад  30 кращих робіт виконаних гуашевими, акриловими, акварельними фарбами, пастеллю на папері і картоні. Малюнки вражають безмежною фантазією, творчим натхненням, яскравим настроєм. Всі представлені роботи об’єднані однією темою творчого бачення зимових свят −  Нового року, Різдва і чудової казкової пори року − Зими. Дитячі роботи збагачені ліричними зимовими пейзажами, зображенням людей, тварин, оригінальними візерунками, які  тонко передають святковий настрій.

У створені виставки прийняли участь учні 1-6 класів відділення ОТМ, які з надзвичайним натхненням працювали над кожною роботою не тільки тому, що Новорічні свята – найулюбленіші свята дітей, але й тому, що кожна мистецька подія – це своєрідний іспит на майстерність.

До присутніх з вітальними словами та побажаннями звернувся  директор школи, заслужений працівник культури України Ярослав Зінько, який підкреслив, що дуже приємно щомісячно відкривати виставки у прозорому офісі і жителі міста, які приходять  в прозорий офіс у своїх справах, мають можливість побачити творчість учнів школи. Привітав всіх  з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, побажав всім здоров’я, щастя і віри в краще майбутнє.

Особливо можна виділити кращі роботи учнів: Андрія Здорика «Ярмарок», Міклеін Анастасії «Квіти для Снігової Королеви», Асауленко Поліни «Зимовий букет», Крат Наталії «Мороз і сонце», Маркової Ірини «Новорічні подарунки», Грамушляк Ганни «Зимовий ранок», Брізіцької Каріни «Зимове місто», Мартинюк Марини «Зимовий ліс», Дикої Анни «Перші вісники зими» та інші.

Відкриття виставки  супроводжувалось музичними номерами у виконанні юних співаків : Веніаміна Сауляка «З Новим роком», Анни Вельгус «Новорічна», дуету Діани та Анжели Зелениці « З Новим роком».

Всі присутні отримали   масу  позитивних передноворічних вражень та гарний настрій на всі свята.

Комментарии к записи ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ВІННИЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ «НОВОРІЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП» отключены