Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Зустріч творчих колективів Дніпропетровської дитячої музичної школи №6 та Вінницької дитячої школи мистецтв в рамках співпраці інтерактивних міст Дніпропетровська та Вінниці

12 жовтня 2013р. до Дня українського козацтва в актовій залі Вінницької дитячої школи мистецтв реалізувався проект «Співуча моя Україно» в рамках співпраці інтерактивних міст за участю оркестру народних інструментів «Пролісок» дитячої музичної школи №6 м. Дніпропетровська та творчих колективів Вінницької дитячої школи мистецтв.
Ця зустріч відбулася за сприяння Вінницької міської ради, особисто директора департаменту культури міської ради Френкель Ірини Володимирівни та керівників шкіл Іванової Наталії Ігорівни, Зінька Ярослава Віталійовича.
Творче дійство розпочали учнівські колективи Вінницької дитячої школи мистецтв: оркестр народних інструментів (керівник Заслужений працівник культури Анатолій Ряполов, солістка Ольга Мартиновська ), ансамбль бандуристів (керівник Катерина Савельєва), вокальний ансамбль старших класів «Мрія» (керівник Тетяна Дубецька), зразковий ансамбль танцю «Подоляночка» (керівник Віктор Марценюк) та інші.
У виконанні оркестру народних інструментів «Пролісок» прозвучали популярні твори українських, російських, зарубіжних авторів, естрадні та джазові композиції, розраховані на широке коло слухачів. Високопрофесійне виконання творів зачарувало та захопило всіх присутніх у залі. У складі колективу учні, випускники та викладачі дитячої музичної школи № 6 м. Дніпропетровська. Художній керівник оркестру народних інструментів «Пролісок» Андрій Коритний, високопрофесійний музикант, диригент та оранжувальник творів, які виконує оркестр.
На завершення зустрічі з привітальним словом до гостей звернулись директор Вінницької дитячої школи мистецтв Зінько Я.В., який вручив грамоти та подяки учасникам оркестру та заступник директора департаменту культури Вінницької міської ради Ковальчук Г.П.
На згадку про пам’ятну зустріч керівники оркестру та Вінницької дитячої школи мистецтв обмінялись сувенірами та подарунками і домовились на подальшу творчу співпрацю.
Для творчого десанту з Дніпропетровська школою мистецтв організовані цікаві екскурсії по місту, що викликало масу незабутніх вражень у гостей.

Комментарии к записи Зустріч творчих колективів Дніпропетровської дитячої музичної школи №6 та Вінницької дитячої школи мистецтв в рамках співпраці інтерактивних міст Дніпропетровська та Вінниці отключены