Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ «І ЗАГРАЄ БАРВАМИ РІДНА ЗЕМЛЯ»

img_7308

Наша  Україно! Ми – твоя надія,

Ми – твоє майбутнє й заповітні мрії.

Будемо зростати, будемо мужніти,

На твоїх просторах жити і трудитись.

Щоб завжди цвіла ти вільна і єдина,

Синьоока ненько – рідна Україно!

 

21 лютого 2017р. в актовій залі Вінницької дитячої школи мистецтв відбувся мистецький проект «І заграє барвами рідна земля», який проводиться в школі другий рік, спільно з учнями дитячої школи мистецтв, студентами Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського та студентами Вінницького училища культури та мистецтв ім.М.Леонтовича.

Ми  живемо в чудовому куточку нашої землі – Україні. Зворушливий світ чебрецю і полину, сонячних ранків і теплих дощів, золотих хлібів і розкішних зелених гаїв …

Є скарби, заховані глибоко в землю, є розташовані на поверхні, що передаються з покоління в покоління, чаруючи людську душу. До таких скарбів належать: пам’ять роду, його звичаї, традиції, мамина пісня, батьківська хата, бабусина вишивка, дідусева казка – вся наша родовідна пам’ять, наші символи, наша історія.

На святі зібрались ті, кому не байдуже, як далі будуть зберігатися і примножуватися наші прадавні традиції та звичаї.

З вітальними словами до присутніх звернулися заступник директора з навчальної роботи  Вінницької дитячої школи мистецтв Світлана Лещук, керівник народного, фольклорного гурту «Щедрик» Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського, заслужений працівник культури України, доцент Михайло Вацьо та завідувач цикловою комісією хореографічного мистецтва  училища культури та мистецтв ім.М. Леонтовича  Денис Кулик.

Всі присутні мали можливість помилуватись чудовою виставкою робіт учнів та викладачів відділення образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв.

Концертну програму відкрив оркестр народних інструментів  дитячої школи мистецтв під керівництвом Євгена Павлишена з п’єсами «Коломийка» Ковальського  українською народною піснею «Летить галка через балку» в обробці Різоля.

Пісня – це голос народу, це поетичний вияв його працелюбної вдачі, мрій і прагнень.

Далі у програмі прозвучали пісні  та музичні твори у виконанні Марії Чижик ( кер. Тетяна Дубецька), Марини Тимощук (викл.Ольга Мартиновська), зразкового аматорського хору старших класів «Весна», вокального ансамблю старших класів «Мрія» (викл.Тетяна Дубецька, конц.Олена Рахімова), тріо домристів (кер.Тетяна Смірнова, конц.Оксана Димовська,) лауреата III премії міського конкурсу юних виконавців «Кришталева нота» ансамблю бандуристів (кер.Наталія Гонтковська), Валентини Кравець (конц.В.Савич), дуету у складі Артема Кудли та Софії Малиновської (викл.Наталія Низькоклон, Наталія Рудних, конц.Оксана Димовська).

На мистецькому проекті прозвучали музичні твори у виконанні народного, фольклорного  гурту «Щедрик» Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського, під керівництвом заслуженого працівника культури України, доцента Михайла Вацьо,  солістка Тетяна Коваль.

Українська пісня не існує без запального українського народного танцю. Його невичерпна енергія та магічні руху дивували і продовжують задаровувати як виконавців так і глядачів. Присутні на заході мали можливість насолодитись українськими народними танцями у виконані  лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів зразкового ансамблю танцю «Подоляночка» з (кер.Віктор Марценюк), лауреата всеукраїнських конкурсів  ансамблю народного танцю «Добродар» Вінницького училища культури і мистецтв (кер.Сергій Береза).

Чудовий настрій, слова вдячності отримали від гостей учасники проекту.

 

Комментарии к записи МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ «І ЗАГРАЄ БАРВАМИ РІДНА ЗЕМЛЯ» отключены