Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ ,,І ЗАГРАЄ БАРВАМИ РІДНА ЗЕМЛЯ,,

img_5577

27 лютого 2019 р. в актовій залі школи відбувся  мистецький проект  «І заграє барвами рідна земля». Для колективу Вінницької дитячої школи мистецтв  проект став традиційним і проводиться втретє спільно зі  студентами Вінницького коледжу культури  і мистецтв ім.М.Леонтовича, учнями музичної школи №2, дитячої школи мистецтв «Вишенька» .

Відкрив концертну програму дитячий  оркестр народних інструментів під керівництвом Євгена Павлишена  закарпатською народною піснею «Верховина» в обр.М.Різоля та фантазією на дві укр.теми «Засумуй трембіто»,  «О, Україно!» в обр.Ю.Чайковського.

З вітальними словами до присутніх звернулися  директор Вінницької дитячої школи мистецтв, заслужений працівник культури України Ярослав Зінько;  керівник зразкового ансамблю домристів «Дзвінкі струни» Вінницької музичної школи №2  Валентина Піскова та  керівник ансамблю народного танцю «Зорецвіт» Вінницького коледжу культури і мистецтв ім.М.Леонтовича Устим Кондюк.

Ми живемо в чудовому куточку нашої землі Україні. Є скарби заховані глибоко в землю, є розташовані на поверхні, що передаються з покоління в покоління, чаруючи людську душу. До таких скарбів належать: пам’ять роду, його звичаї, традиції, мамина пісня, батьківська хата, бабусина вишиванка, дідусева казка – вся родовідна пам’ять, наші символи, наша історія.

На святі зібралися ті, кому не байдуже, як далі будуть зберігатися і примножуватися наші прадавні традиції та звичаї.

Пісня! Як багато вона важить у житті людини! Про це гарно писав Михайло Стельмах: «Народна пісня землі української – це, насамперед, історія землі української та невмирущість духу народного, це світ надій сподівань, які не залишають людину в найтяжчі лихоліття».

Але українська пісня не існує без запального українського танцю, його невичерпна енергія та магічні рухи дивували і продовжують задаровувати, як виконавців так і глядачів.

У концертній програмі прозвучали пісні, музичні твори та хореографічні композиції у виконанні гостей з музичної школа № 2 (зразковий ансамбль домристів «Дзвінкі струни»,  кер.Валентина Піскова),   дитячої школи мистецтв «Вишенька»  (Лілії  Віштак,  вокал,  Анни Камелюк, вокал, викл.Наталія Кравченко) та студентів Вінницького коледжу культури і мистецтв ім.М.Леонтовича  (ансамбль народного танцю «Зорецвіт», кер.Устим Кондюк,  Марина Тимощук, вокал,  конц. Гелена Мосорюк ).

Порадували своїми виступами усіх присутніх також і учні Вінницької дитячої школи мистецтв: лауреат міжнародних, всеукраїнських конкурсів  зразковий аматорський ансамбль танцю «Подоляночка», кер.Тетяна Косичук, учні  4-го класу відділення хореографії, кер.Олександра Садовська, зразковий аматорський хор старших класів «Весна», кер.Тетяна Дубецька, конц.Олена Рахімова,  ансамбль та тріо домристів, кер.Тетяна Смірнова, конц.Оксана Димовська, Роман Мазурець, баян, кер.Олена Рибачок.

Святкове дійство завершилося нагородженням учасників  подяками та подарунками.

Тільки сила мистецтв надає нам змогу пізнати ці світи і усвідомити,  що наша країна єдина, багатонаціональна, що Україна – це я, Україна – це ти, Україна – це ми!

Комментарии к записи МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ ,,І ЗАГРАЄ БАРВАМИ РІДНА ЗЕМЛЯ,, отключены