Вінницька Дитяча
Школа Мистецтв

Засновано
у 1990 році

Мистецький проект «І заграє барвами рідна земля!»

IMG_7330

 Моя Україно! Шляхи неозорі,

Ліси і луги, степи і моря

Хлібом і сіллю й теплом щиросердним

Вітає гостей всіх Вкраїнська земля!

        26 лютого 2016р. в актовій залі Вінницької дитячої школи мистецтв відбувся мистецький проект «І заграє барвами рідна земля!». Це новий проект, який робили в співдружності учні дитячої школи мистецтв та студенти Вінницького училища культури та мистецтв ім.М.Леонтовича.

На святі зібрались ті, кому не байдуже, як далі будуть зберігатися і примножуватися наші прадавні традиції та звичаї. Ті, які у радості і в біді не залишаться байдужими: виливатимуть свою душу, свій настрій на білому полотні – на рушнику, вишиванці; випліскуватимуть почуття радості, смутку, гумору, любові в милозвучних українських народних піснях та запальному українському танці. Зберігатимуть і примножуватимуть те, що ми називаємо оберегами, символами добробуту й злагоди українського народу.

Пісня! Як багато вона важить у житті людини! Пісня – це голос народу, це поетичний вияв його працелюбної вдачі, мрій і прагнень. Українська пісня не існує без запального українського народного танцю. Його невичерпна енергія та магічні рухи дивували і продовжують зачаровувати, як виконавців так і глядачів.

З вітальними словами до присутніх звернулися директор Вінницької дитячої школи мистецтв, Заслужений працівник культури України Ярослав Віталійович Зінько та викладач Вінницького училища культури та мистецтв ім.Леонтовича Олена Юріївна Мельничук.

Всі присутні мали можливість помилуватись чудовою виставкою робіт учнів та викладачів відділення образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв.

Концертну програму відкрив оркестр народних інструментів  дитячої школи мистецтв під керівництвом Ірини Єфіменко  п’єсою Божени Корчинської «Пастушок», соло на сопілці Артема Кондратьєва.

Далі у програмі прозвучали пісні у виконанні  Лауреата обласних та регіональних конкурсів  Катерини Коваленко ( кер. Тетяна Дубецька), Марії Петровської (кер.Марія Залізняк),  музичні твори у виконанні  Анастасії Савчук ( сопілка, кер.Олена Савчук),  Катерини Гудзь ( фортепіано, викл.Дарина Бардин), Романа Мазурця  (баян, викл.Олена Рибачок), ансамблю домристів (кер.Тетяна Смірнова), ансамблю гітаристів (кер.Ігор Любомський), Лауреата обласних конкурсів вокального ансамблю старших класів «Мрія» (кер.Тетяна Дубецька), вокального дуету у складі Діани та Анжели Зелениць та учнів хореографічного відділення (викл.Тетяна Дубецька , Ірина Марценюк).

Присутні на заході мали можливість насолодитись запальними українськими народними танцями «Повзунець» та «Гопак» у виконанні Лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів Зразкового ансамблю танцю «Подоляночка»(кер.Віктор Марценюк).

На мистецькому проекті виступили  студенти Вінницького училища культури і мистецтв ім.М.Леонтовича –  це Лауреат міжнародних та українських конкурсів фольклорний гурт «Мокоша» (кер.Юлія Васюк), Лауреат всеукраїнських конкурсів ансамбль народного танцю «Добродар» (кер.Сергій Береза).

Тільки сила мистецтв надає нам змогу пізнати ці світи і усвідомити – що наша країна єдина, багатонаціональна, що Україна – це я, Україна – це ти, Україна – це ми!

Піднесений настрій та слова вдячності за чудовий виступ отримали від батьків та гостей  учасники проекту.

Комментарии к записи Мистецький проект «І заграє барвами рідна земля!» отключены